www.svethardware.cz
>
>
>
>

Ozone Strike Battle: malá mechanická herní klávesnice

Ozone Strike Battle: malá mechanická herní klávesnice
, , aktualita
Španělský výrobce Ozone Gaming si připravil herní klávesnici Strike Battle, která je určena pro hráče a nabízí jím malé rozměry a výběr mezi celkem sedmi typy mechanických tlačítek od firmy Cherry.reklama
Ozone Gaming si tedy připravil klávesnicovou novinku s celkovým označením Strike Battle Compact Mechanical Gaming Keyboard. Ta jako naprostá většina ostatních využívá tlačítka Cherry MX, přičemž uživatel si může vybrat mezi modely MX red, MX blue, MX black, MX brown, MX green, MX clear a MX white, takže je k dispozici celkem sedm verzí. Nicméně bych se osobně divil, kdyby u nás byly v nabíce obchodů všechny tyto verze.

A jak je vidět z fotografií, klávesnice opravdu není velká a zabírá jen nezbytný prostor, aby tlačítka měla na čem sedět. Jedná se také o jednu z tzv. tenkeyless klávesnic, což znamená, že nemá numerický blok. Podobné modely nabízí i jiné firmy, především tedy Cooler Master pod značkou CM Storm.

Hlavní tělo klávesnice je vyrobeno z hliníku, klávesy samotné mají vydržet 50 milionů stisků a mají ve všech případech červené podsvícení. Nejsou tu také žádné speciální klávesy, ale můžeme využít ty běžné pro naprogramování maker do celkem pěti profilů. Pro jejich uložení poslouží 65 kB integrované paměti. Ta si dále může zapamatovat nastavenou dotazovací frekvenci 125 až 1000 Hz a pak je tu ještě jistá hodnota "Keys effective time" nastavitelná na 1 ms až 16 ms. Nechybí ani NKRO (N-key rollover).

LED podsvícení může být vypnuté, zapnuté na 30, 70 a 100%, pulzovat nebo budou podsvíceny pouze klávesy QWEASD, Esc a šipky. Rozhraní klávesnice je dle očekávání USB, její rozměry jsou 351 x 123 x 35 mm a hmotnost 685 gramů.

Zdroj: TZ Ozone Gaming
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek