Patent od Fordu přinese do autonomních aut projekční plátno

Patent od Fordu přinese do autonomních aut projekční plátno
, , aktualita
Nejenže nebudete muset řídit, protože vaše auto to udělá za vás, ale budete se při jízdě moct dívat na filmy. Alespoň tak si to představuje Ford, poněvadž si nechal patentovat nápad na soukromé kino v autonomním autě.reklama
Ford nezůstává pozadu a také si přeje mít svá autonomní auta. Jak se zdá, nebudou však úplně obyčejná. Samotné řízení vozidla se s takovým tempem brzy stane minulostí, jak pak ale naložit s časem navíc? Autonomní auta totiž budou schopná bezpečně odřídit za vás. Ford přichází s návrhem, že pasažér si ve vzniklém čase bude moct pustit třeba oblíbený film.

Celý návrh sestává z promítacího plátna, jak ho známe z kin - akorát je umístěno na předním skle vozidla. Dále nechybí projektor, jenž je umístěn mezi předními sedadly. Všechna sedadla se pak posunou dozadu, a vznikne tak soukromý čtyřmístný filmový sál.

Ford má nyní patent na tento "zábavní systém v autonomních autech", není však jisté, jestli ideu promítacích pláten v autech bude skutečně realizovat.

Zdroj: engadget.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik