www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Philips 239C4QHWAB: 23" IPS s Miracast

Philips 239C4QHWAB: 23" IPS s Miracast
, , aktualita
Společnost Monitors & Displays Czech Republic uvádí na náš i slovenský trh 23" monitor značky Philips, konkrétně model 239C4QHWAB. Ten je mimo jiné vybaven panelem typu IPS a také technologií Miracast.reklama
Jedná se o monitor, jehož nedílnou součástí je stojan, neboť na jeho základně jsou umístěna dotyková tlačítka pro nastavení a ovládání. Výrobce ale zmiňuje především to, že Philips 239C4QHWAB je vybaven 23" panelem typu IPS s rozlišením 1920 x 1080 a také technologií Miracast, která umožní bezdrátové sdílení obsahu zařízení s OS Android na obrazovce monitoru,

To je možné po stisku jednoho tlačítka, které je stejně jako ostatní umístěno na stojanu. Po aktivaci funkce Miracast monitor sám identifikuje známé zařízení a poslouží pro zobrazení stejného obsahu, jaký ukazuje displej na samotném tabletu či telefonu. Krom toho je podporována technologie MHL, která zařídí to samé pomocí kabelu a navíc zajistí dobíjení zdrojového zařízení.

Dále výrobce mluví o chytrých funkcích, mezi něž patří SmartImage pro přizpůsobení kontrastu a barev právě zobrazovanému obsahu. SmartColor má vylepšit celkové podání barev a SmartContrast poslouží k tomu samému v případě nastavení kontrastu.

Nový Philips 239C4QHWAB Miracast již má být dostupný za 8100 Kč včetně DPH, ovšem Heureka jej ještě nemá v databázi.


ModelPhilips 239C4QHWAB
LCD panel a velikostIPS LCD, 23"
PodsvíceníW-LED
Rozlišení1920 x 1080 @ 60 Hz
Pozorovací úhly 178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas250 cd/m2
Barvy16,7 M
KonektivitaVsup signálu: MHL-HDMI (digitální, HDCP), VGA (Analogový)
Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
Audio (In/Out): HDMI audio out
StojanNáklon: -3°/+15°
UdržitelnostEnvironmentální a energetická: EnergyStar 6.0, EPEAT Silver, RoHS, Lead-free, Mercury Free
Recyklovatelný obalový materiál:
100 %
Certifikáty BSMI, CE Mark, FCC Class B, GOST, SASO, SEMKO,TUV/ISO9241-307,
WEEE, UL/cUL


Zdroj: TZ Philips
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek