www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Philips 247E6QDSD: 24" IPS s MHL pro domácnosti

Philips 247E6QDSD: 24" IPS s MHL pro domácnosti
, , aktualita
Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic zařazuje na našem trhu do své nabídky nový 24" monitor. Ten nabídne svou 23,6" obrazovku typu IPS-ADS a také podporu MHL. Určen je především pro domácnosti.reklama
Nový monitor Philips 247E6QDSD patří do produktové řady E a na svém 23,6" panelu IPS-ADS nabídne klasické rozlišení Full HD. Jeho panel pak vyniká širokými pozorovacími úhly 178 ° v obou směrech a dále má 5m odezvu (šedá-šedá) a jas 250 cd/m2.

Monitor je dále vybaven analogovým rozhraním D-Sub a pak také DVI-D a majitelé mobilních telefonů nebo tabletů mohou ocenit rozhraní MHL, díky němuž lze zobrazit obsah mobilního zařízení na velké obrazovce monitoru a zároveň ono zařízení dobíjet. Jinak tu je také audio výstup, a to pomocí konektoru HDMI, takže si budeme moci třeba při přehrávání videí vyvést zvuk na aparaturu.

V ostatních ohledech jde o běžný model se základní výbavou, jenž disponuje jednoduchým stojanem umožňujícím nastavit pouze náklon v rozsahu -5 ° až +20 °. V České republice bude tento monitor dostupný za 4499 Kč včetně DPH a poplatků.


ModelPhilips 247E6QDSD
Typ LCD panelu, velikostIPS-ADS LCD
PodsvíceníW-LED
Úhlopříčka23,6 palců / 59,9 cm
Optimální rozlišení1920 x 1080 @ 60 Hz
Pozorovací úhly178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas 250 cd/m2
Barvy16,7 mil.
RozhraníVstup signálu: VGA (Analogový), DVI-D (digitální, HDCP), MHL-HDMI (digitální, HDCP)
Sync vstup: Separate Sync, Sync on Green
Audio (In/Out): HDMI audio out
Stojan Náklon: -5/20


Zdroj: TZ Philips
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení
Microsoft dle aktuálních údajů v posledním půlroce značně pokročil v rozšiřování systému Windows 10. Z březnových 270 milionů instalací se postupně dostal až na dnešních 400 milionů. Znamená to, že W10 se rozšiřuje rychleji než kterýkoliv jeho předchůdce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře