www.svethardware.cz
>
>
>

Philips BDM3470UP: 34" Quad HD monitor se představuje

Philips BDM3470UP: 34" Quad HD monitor se představuje
, , aktualita
Monitors & Displays Czech Republic představuje velký 34palcový monitor BDM3470UP, který nabídne širokoúhlé rozlišení Quad HD na panelu typu AH-IPS a vedle toho slibuje také bohatou nabídku rozhraní.reklama
Philips uvádí, že jeho BDM3470UP má rozlišení Quad HD, avšak pod tímto označením obvykle myslíme 2560x1440. Jde také o 1440p, ovšem s horizontálním rozlišením 3440, čili jde o panel s poměrem stran 21:9. Však také patří do firemní řady UltraWide.

Určen je tedy pro zákazníky hledající velký pracovní prostor, který si mohou díky MultiView rozdělit pro dvě zařízení. Jednu polovinu panelu si tak zabere desktopové PC a druhou teba notebook. Philips využívá panel typu AH-IPS s podsvícením LED a mluví o SmartUniformity, díky němuž má být podsvícení panelu velmi rovnoměrné.

Co se týče konektivity, nechybí HDMI a MHL, dále tu máme DisplayPort, DVI a D-Sub plus hub s porty USB 3.0. Philips BDM3470UP je již dostupný za 18 200 Kč bez DPH a poplatků.


ModelPhilips BDM3470UP
Typ LCD panelu, velikostAH-IPS LCD
PodsvíceníW-LED
Úhlopříčka34 palců / 86,7 cm
Optimální rozlišení3440 x 1440 @ 60 Hz
Pozorovací úhly178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas 320 cd/m2
Barvy1,07 mld.
Konektivita
  • USB: USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 2 + rychlonabíječka
  • Vstup signálu: VGA, (analog.), DVI-Dual Link (digital, HDCP), DisplayPort, MHL-HDMI (Digital, HDCP)
  • Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
  • Audio (In/Out): PC audio-in, sluchátka out


Zdroj: TZ Philips
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek