www.svethardware.cz
>
>
>

Philips má 32" QHD monitor pro grafiky

Philips má 32" QHD monitor pro grafiky
, , aktualita
Společnost Monitors & Displays Czech Republic uvádí na český a slovenský trh monitor Philips BDM3270QP s velkou 32" obrazovkou, který je určen především pro grafiky, designéry a architekty. Co jim tedy nabídne?reklama
Philips BDM3270QP je tedy postaven na 32" (81cm) obrazovce s rozlišením QHD, což je přesně 2560 x 1440 bodů. Ponechám už na váš, zda je to rozlišení dostatečné, nebo byste raději u tak velkého monitoru měli rozlišení Ultra HD nebo i větší. Dle výrobce je tento monitor určen pro grafické či CAD aplikace, a to díky věrnému podání barev, které mají 12bitové zpracování a najednou může být zobrazeno 1,074 miliardy odstínů. Philips tak slibuje, že přechody barev budou plynulé bez viditelných předělů.

Vedle toho je monitor vybaven funkcí flicker-free, která zajistí, aby podsvícení nepoblikávalo a také budeme mít k dispozici MultiView, abychom mohli na jedné obrazovce zobrazit dva zdroje signálu. Ten můžeme přivést pomocí rozhraní D-Sub, DVI-D, HDMI s MHL a DisplayPort, takže tu je celá čtveřice obvyklých portů. Vedle toho tu máme také stereo reproduktory.

Základna je typu SmartErgoBase, takže je polohovatelná a nabídne nastavení výšky, náklonu i otočení (Pivot). Philips BDM3270QP/00 již má být na trhu k dispozici za cenu 19.200 Kč s daní a poplatky. Server Heureka.cz jej však bohužel ještě nezná.

ModelPhilips BDM3270QP
Typ LCD panelu, velikostAMVA LCD
PodsvíceníW-LED
Úhlopříčka32" / 81,3 cm
Nativní rozlišení2560 x 1440 při 60Hz
Poměr stran16:9
Pozorovací úhly178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas 300 cd/m2
Jednotnost jasu93% ~ 105%
BarvyPodpora barev 1,07 miliardy barev
MultiViewPIP/PBP, 2x zařízení
Konektivita
  • USB: USB 2.0 x 2, USB 3.0 x 2 (1 s B.C.1.2)
  • Signal Input: VGA (Analog), DVI-Dual Link (digitální, HDCP), DisplayPort, MHL-HDMI (digitální HDCP)
  • Sync Input: Separate Sync, Sync on Green
  • Audio (In/Out): PC audio-in, vystup pro sluchátka
Udržitelnost
  • Životní prostředí a energie: EnergyStar 6.0, EPEAT Gold, TCO edge, RoHS
  • Recyklovatelnost obalového materiálu: 100 %
  • Recyklované plasty: 65%
    Specifické složky: PVC / BFR free housing, Mercury free, Lead free


Zdroj: TZ Philips
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek