www.svethardware.cz
>
>
>
>

Philips má také své 28" Ultra HD LCD

Philips má také své 28" Ultra HD LCD
, , aktualita
V poslední době se začaly na trhu objevovat první monitory, které nabídnou čtyřnásobné rozlišení Full HD, čili Ultra HD. Jedním z takových je i nový model Philips s označením 88P6LJEB a úhlopříčkou 28 palců.reklama
Máme tu tedy vedle nového modelu Asus PB287Q další 28" monitor s rozlišením 4K/Ultra HD, a to tedy Philips 88P6LJEB. Jedná se také o TFT LCD panel s LED podsvícením, přičemž slibuje, že pro jeho regulaci nevyužívá PWM, čili podsvícení by nemělo poblikávat.


Dále nám nový Philips nabídne odezvu 1 ms a pozorovací úhly 160 ° a 170 °, takže je jasné, že půjde opět o panel typu TN. Na kvalitnější technologie na dostupných 4K monitorech si tedy asi budeme muset ještě počkat. Specifikace také udávají jas 300 cd/m2 a statický kontrast 1000:1.

Mezi rozhraní monitoru patří dual-link DVI, DisplayPort, HDMI (MHL) a D-Sub. Ve výbavě pak jsou i 3W reproduktory a čtyřportový hub s USB 3.0. Typická spotřeba panelu je 50,5 W a v pohotovostním režimu 0,5 W a Philips nezapomněl ani na flexibilní stojan s funkcí pivot, nastavením výšky či naklonění.

Philips 88P6LJEB se chystá na trh na konci května, ovšem jeho cena ještě není známa.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek