www.svethardware.cz
>
>
>

Philips představil 43" LCD s Ultra HD

Philips představil 43" LCD s Ultra HD
, , aktualita
Pokud máte zájem o skutečně velký monitor s odpovídajícím rozlišením, jeden takový si připravila společnost Philips. Jedná se o model BDM4350UC vybavený 43" LCD displejem s rozlišením Ultra HD. Hodit se bude spíše pro pracanty.reklama
Bylo by zajímavé si alespoň vyzkoušet, jaké je to si zahrát na 43" panelu s rozlišením Ultra HD (přesně 42,51" / 108 cm), ovšem Philips BDM4350UC není určen pro hráče, ale pro vážnou práci. Nabízí totiž panel typu IPS a slibuje vysokou přesnost reprodukce barev, přičemž u takovéhoto zařízení je samozřejmost možnost zobrazení více obrazů z různých zdrojů vedle sebe. To znamená, že si na něm můžeme vedle sebe díky funkci MultiView zobrazit až čtyři Full HD obrazy ze čtyř různých počítačů či jiných zařízení.

Samozřejmostí už je, že v rozlišení Ultra HD je maximální obnovovací frekvence 60 Hz, přičemž samotný monitor disponuje dvěma DisplayPort 1.2, jedním HDMI 2.0 a také jedním D-Sub. Pozorovací úhly jsou v obou směrech 178 °, maximální jas 300 cd/m2 s uniformitou 96 až 105 procent, zpracování barev je desetibitové (1,07 miliard barev) a vedle MultiView pro až 4 signály (čili PbB) tu je klasický PiP, Picture in Picture. Nakonec můžeme zmínit vstup pro mikrofon a výstup na sluchátka.

Nový Philips BDM4350UC bude k dispozici od května za uvedenou cenu 799 eur ( u nás cca 19.000 Kč).

Zdroj: KitGuru
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake Asus ohlásil první desku s Intel Apollo Lake
Společnost Intel nedávno vypustila do světa procesory generace Apollo Lake, čili nová slabá Pentia a Celerony navazující na Braswell. Nyní přichází Asus, který jeden z nich využívá na své nové základní desce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Hubble našel na Europě nejspíše silné vodní gejzíry Hubble našel na Europě nejspíše silné vodní gejzíry
NASA včera uspořádala videokonferenci, před níž ohlásila důležitý nález týkající se měsíce Europa obíhajícího kolem Jupiteru. Hubble na něm zachytil nejspíše silné vodní gejzíry, díky nimž bude daleko snadnější hledat známky života.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik