www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Philips připravil PLS monitor s poměrem 16:10

Philips připravil PLS monitor s poměrem 16:10
, , aktualita
V nabídce monitorů značky Philips se objevil nový model, který zaujme svým 24palcovým panelem typu PLS, jenž má poměr stran 16:10. Zařadí se tak mezi pracovní monitory s relativně nízkou cenou.reklama
Nový monitor Philips jako obvykle na trh uvedla společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic. Jde o model s označením 240B4QPYEB, který má díky použitému panelu typu PLS pozorovací úhly 178° v horizontálním i vertikálním směru.

Specifikace hovoří o rozlišení 1920 x 1200, jasu 250 cd/m2 a odezve 5 ms GtG. Dále tu máme funkci Pivot a možnost nastavení výšky, naklopení a natočení a mezi rozhraní monitoru patří D-Sub, DVI-D, DisplayPort, USB hub, reproduktory a výstup na sluchátka. Speciální výbava zahrnuje PowerSensor, jenž má posloužit ke snížení celkové spotřeby, a to dle údajů výrobce až o 80 procent.

Nejde tedy o monitor s vysokým rozlišením, jaké se v poslední době objevují stále častěji, ovšem díky tomu můžeme očekávat přijatelnou cenu. Pro Českou republiku byla stanovena doporučená cena 5732 Kč, ovšem bez daně a poplatků.


ModelPhilips 240B4QPYEB
Typ LCD panelu, velikostPLS LCD
PodsvíceníW-LED
Úhlopříčka24 palců/ 61 cm
Optimální rozlišení1920 x 1200 @ 60 Hz
Poměr stran16:10
Pozorovací úhly178° (H) / 178° (V), @ C/R > 10
Jas 250 cd/m2
Barvy16,7 mil. barev
Rozhraní· Vstup signálu: VGA (Analogový), DVI-D (digitální, HDCP), DisplayPort
· Sync vstup: Separate Sync, Sync on Green
Stojan Náklon: -5/20
Nastavení výšky: 130 mm
Pivot: 90°
Otáčení: -65/65°
ReproduktoryAno (2 x 1,5 W)


Zdroj: TZ Philips
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů