www.svethardware.cz
>
>

Pillars of Eternity: Update 3.0 a druhý díl White March

Pillars of Eternity: Update 3.0 a druhý díl White March
, , aktualita
Hra Pillars of Eternity, která jako řada jiných moderních her vznikla díky financím z crowdfundingu, potešila především příznivce série Baldur's Gate a jiných titulů od Bioware. Nyní se můžeme těšit na brzký nášup.reklama
Společnosti Obsidian Entertainment a Paradox Interactive dnes oznámily, že ještě tento měsíc (přesněji 16. února) se dočkáme dalších aktualizací pro hru Pillars of Eternity. Bude to především již druhé rozšíření celého příběhu, a to The White March – Part 2, které přijde společně s povýšením celé hry na verzi 3.0. Uvidíme tedy, zda druhý White March bude podobný tomu prvnímu, kterému řada hráčů vyčítala, že je příliš akční. V podstatě šlo o paralelu k Baldur's Gate a Icewind Dale, i když tyto hry pochopitelně na rozdíl od Pillars of Eternity a The White March nesdílí stejný příběh.

Co se týče třetí aktualizace, pak ta přinese řadu vylepšení. Mezi ně bude patřit vylepšené uživatelské rozhraní nebo upravená pravidla týkající se soubojů. Čili poté, co nějaká postava bude uzemněna, může se u ní objevit zranění. To ji bude určitým způsobem omezovat do té doby, než se zahojí odpočinkem, což bylo v prvním díle využíváno pouze při přecházení mezi lokacemi, což hráč nemohl ovlivnit. Pak je tu hráčova pevnost, kterou získal již na začátku hlavního dílu hry. O její udržení budeme muset více bojovat.

Představí se také nový herní režim Story Time Mode (vedle Easy, Normal, Hard a Path of the Damned). Ten je určen pro ty hráče, kteří ocení raději příběh než souboje. Ty budou stejně složité jako na normální obtížnost, ovšem herní systém je více nakloněn hráči, který má rovněž možnost nést neomezené množství balíčků pro kempování. Jinými slovy, režim Story Time zajistí daleko jednodušší průběh hry a možná že jde právě o reakci na obtížné souboje v The White March.

Dovednosti Athletics a Survival byly aktualizovány tak, aby měly větší dopad. Například investice do atletiky umožní využít dovednost Second Wind, která postavu vyléčí v průběhu souboje. Survival zase zajistí možnost využití různých bonusů při kempování, jaké byly dříve dostupné jen v pevnosti či hostincích. Dále bude vylepšen bestiář, který nyní nabídne více informací o různých potvorách. A samozřejmě, The White March 2 přinese možnost využití nových schopností, opět zvedne strop pro zkušenosti, a tedy i úroveň postav i jejich zvířecích společníků a také nové mocnější zbraně a jiné věci.


Je toho tedy dost, co by nás mohlo přimět k tomu, abychom si tuto hru zahráli celou znovu. Hráčská základna je pro tvůrce poměrně slušná, vždyť vývoj Pillars of Eternity finančně podpořilo 75 tisíc lidí a prodalo se přes 700 tisíc kopií.

Zdroj: YouTube

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek