www.svethardware.cz
>
>

PowerCube Remote: chytrá zásuvka

PowerCube Remote: chytrá zásuvka
, , aktualita
Od PowerCube se na náš trh dostala chytrá zásuvka PowerCube Remote, kterou můžeme ovládat dálkově. Proč bychom takovou věc měli vůbec chtít? To nám snad vysvětlí příslušná tisková zpráva.reklama
PowerCube Remote byla vyrobena pro zpříjemnění života, a to několika způsoby. Její nedílnou součástí je dálkový ovladač, který můžeme umístit v dosahu rukou nebo nohou, takže pokud máme ruce zaměstnány, můžeme na něj jednoduše šlápnout a zásuvku aktivovat či deaktivovat. Můžeme tak na dálku třeba vypnout světlo nebo jiný spotřebič.

Specialitou dálkového ovladače je to, že nepotřebuje žádné baterie. Potřebnou energii vytvoříme sami pomocí zmáčknutí nebo sešlápnutí jeho tlačítka. A aby ovladač držel na místě, je na jeho zadní straně "sticky-pad", čili lepivá podložka, díky níž jej můžeme opakovaně připevnit na hladký povrch.

Samotná zásuvka je na prodlužovacím kabelu a má tvar krychle, díky čemuž už dostala ocenění Red Dot Design. Nechybí zde dětské pojistky a možnost zvolit si konfiguraci, přičemž mezi zákazníky je dosud nejoblíbenější varianta se čtyřmi zásuvkami a dvěma USB porty. Růžová verze pak obsahuje čtyři vyměnitelné koncovky pro různé typy zásuvek, takže je vhodná na cesty.

Cena PowerCube začíná na 319 korunách, s dálkovým ovladačem přijde na 899 Kč, popřípadě si můžeme dokoupit ovladač za 309 Kč.

Zdroj: TZ PowerCube
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek