www.svethardware.cz
>
>
>

Požadavky na Gears of War 4 jsou pěkně detailní

Požadavky na Gears of War 4 jsou pěkně detailní
, , aktualita
Obvykle nám tvůrci her předkládají nepříliš podrobné specifikace týkající se minimální konfigurace a doporučené konfigurace PC. Microsoft se ale rozhodl, že to nestačí a přinesl podrobnou tabulku.reklama
Tato tabulka je rozdělena na systémy založené na hardwaru AMD a Intel/NVIDIA a Microsoft se také nespokojil se dvěma konfiguracemi, ale předkládá rovnou tří: minimální, doporučenou a ideální. Můžeme se sice pozastavit nad tím, proč si Microsoft myslí, že uživatelé s grafickými kartami Radeon budou mít ve svých PC i procesory od AMD a ti s kartami GeForce budou zase fanoušci Intelu, ale na druhé straně by pak byla tabulka se čtyřmi různými sestavami pro každou kategorii nepřehledná.
- klikněte pro zvětšení -


Že jde o dílo Microsoftu, pak je jasné, že bude doporučována nejnovější verze Windows 10 s Anniversary Update a pak budeme v každém případě potřebovat alespoň 80 GB volného prostoru na disku a 8 GB operační paměti. Co se týče procesorů, Gears of War 4 není zrovna nenáročný, neboť bude vyžadovat alespoň AMD FX-6300 nebo Intel Core i5-3470 a jako grafická karta nám poslouží alespoň Radeon R7 260X nebo GeForce GTX 750 Ti.

Do doporučené sestavy patří osmijádro od AMD nebo výkonný čtyřjádrový Core i5 z generace Haswell a k tomu Radeon R9 290X, GeForce GTX 970, nebo nové karty Radeon RX 480 či GeForceGTX 1060. Ideální sestava prostě a jednoduše kopíruje to nejlepší, co AMD, Intel a NVIDIA aktuálně hráčům nabízí, pokud tedy v případě Intelu zůstaneme u desktopových procesorů a generace Skylake. Zde tak není žádné překvapení, že bychom si měli připravit ideálně nejvýkonnější procesor AMD FX či Intel Skylake a grafické karty Radeon Fury X, GeForce GTX 980 Ti či 1080. Vedle toho se bude hodit i 16 GB operační paměti a pro herní data také SSD.

Co se týče doporučovaných Windows 10 s Anniversary Update, to může Microsoft obhájit novou funkcí ‘Play Anywhere’, která umožní si zakoupit hru buď na PC, nebo Xbox One a hrát ji na obou zařízení.


A abychom mohli vidět, jak bude tato hra na nadupané sestavě vypadat v rozlišení až 4K, připravil pro nás Microsoft video přímo z jejího prostředí. Můžeme se tak podívat na cca deset minut akce a pokochat se i tím, jak ta působí neohrabaně a pomale, když pro ovládání někdo evidentně nevyužívá klávesnici a myš, ale nejspíše gamepad.

Gears of War 4 přijdou pouze na PC a Xbox One jako střílečka z pohledu třetí osoby, a to dle dosavadních informací 11. října.

Zdroj: KitGuru

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře