www.svethardware.cz
>
>
>
>

Přichází ovladače NVIDIA 361.75 WHQL, řeší problémy s Photoshopem a Illustratorem

Přichází ovladače NVIDIA 361.75 WHQL, řeší problémy s Photoshopem a Illustratorem
, , aktualita
NVIDIA si připravila pro grafické karty GeForce a jejich majitele nové ovladače GeForce Game Ready Driver v361.75 WHQL, které jsou určeny zvláště pro zbrusu nový Rise of the Tomb Raider a také řeší problémy s Photoshopem a Illustratorem.reklama
GeForce Game Ready Driver v361.75 WHQL jsou tedy určeny pro dnes vypuštěnou hru Rise of the Tomb Raider a vedle toho také pro Tom Clancy’s The Division, která má být zpřístupněna na PC zítra, ale zatím jen v betaverzi. Tím to ale pochopitelně nekončí a jako obvykle tu máme nálož dalších vylepšení a optimalizací, jako jsou SLI profily a jiné.

Mezi novinky ovladačů 361.75 WHQL patří také podpora zapojení externí grafické karty přes rozhraní Thunderbolt 3, která tedy zatím ještě není zcela dokončena, a tak je k dispozici také v betaverzi. Tuto funkci budou podporovat všechna GPU ze série GTX 900 a dále i TITAN X a GeForce GTX 750 a 750 Ti.

Co se týče SLI profilů, ty jsou připraveny také pro nové hry Rise of the Tomb Raider a Tom Clancy’s The Division. Vedle nich své nové profily dostaly také Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Sebastien Loeb Rally Evo a Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Dále byl vylepšen software pro NView, PhysX, CUDA, HD Audio i samotná aplikace GeForce Experience.

Uživatelé aplikací od Adobe běžících pod Windows 10 také uvítají tyto nové ovladače, neboť ty mají řešit problémy v Photoshop CC a Illustrator CC. Ovladače řeší i bugy ve starších verzích operačního systému Windows, které jsou spojeny s hrami Call of Duty: Black Ops III a Just Cause 2 a grafickými kartami založenými na GPU GM204, tedy GTX 980 a GTX 970.

Ovladače NVIDIA GeForce Game Ready Driver v361.75 WHQL si tedy už můžete stáhnout.

Zdroj: TZ NVIDIA
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek