www.svethardware.cz
>
>
>
>

Příslušenství k HTC Vive bude v prodeji už příští měsíc

Příslušenství k HTC Vive bude v prodeji už příští měsíc
, , aktualita
I když bylo HTC velmi rychlé a Vive je již v prodeji, stále si lidé mohou stěžovat, že si nemohou dokoupit další příslušenství mimo to, které dostanou spolu s headsetem v krabici. To se ale brzy změní.reklama
HTC představilo k Vive nejen kontrolery, ale i Lighthouse, což jsou malé přístroje, které snímají pohyb celého těla a následně jej přenášejí do virtuální reality. Kontrolery i Lighthouse jsou ve dvou provedeních od každého přítomny v jednom balíku s headsetem.

HTC ale zatím nespustilo oficiální možnost dokoupit si toto a potenciálně i další příslušenství mimo koupi samotného headsetu. Přeci jen se může stát, že uživatel kopne do Lighthouse nebo mu spadne ovladač a rozbije se, potom jednoduše nemá náhradu.

Společnost HTC si je toho ale vědoma a už od začátku příštího měsíce začne prodávat i příslušenství. "Od prvního července bude příslušenství pro HTC Vive dostupné na oficiálních stránkách a bude si je možno z těchto stránek i zakoupit," prozradilo HTC.

To však neříká nic o tom, jestli se bude dát koupit pouze to vybavení, které je dostupné se samotným headsetem, nebo jestli HTC náhodou nepředstaví další zajímavé vybavení. Například Sony na E3 ukázalo zbraň pro virtuální realitu, HTC by mohlo podniknout podobný krok, ale spíše by by kolem představení udělalo nějakou akci pro zviditelnění, než že by ho jen dalo do prodeje.

V České republice nemá HTC problémy jen s nedostatečným příslušenstvím, ale i s dostupností samotného headsetu. Internetové obchody sice Vive nabízejí, ale nemají jej k dispozici. Jedinou možností je využít přímo evropský obchod HTC, odkud se headset rozesílají i do ČR.

Zdroj: Kit Guru
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek