www.svethardware.cz
>
>
>

Příští víkend si můžete zdarma otestovat nový Doom

Příští víkend si můžete zdarma otestovat nový Doom
, , aktualita
Očekávaný Doom chystaný na 13. května tohoto roku bude po 12 letech novým hlavním titulem v jeho sérii a jako takový si zaslouží velkou pozornost. Nejednoho natěšence tak jistě potěší i to, že už příští týden si bude moci zahrát jeho betaverzi zdarma.reklama
Dočkáme se tak otevřené betaverze pro veřejné testování, kterou si budeme moci užít po dobu dvou dnů a prověřit si i vlastní hardware, zda nám na nový Doom bude stačit. Svou možnost si odbyli už vyvolení testeři, kteří se mohli v březnu také zůčastnit uzavřeného testování betaverze. Vedle toho si id Software připravují už první tři DLC.

Zahrát si budeme moci od 15. do 17. dubna, čili příští týden od pátku do neděle. A abychom měli dost času na stažení potřebných dat a nemuseli v pátek tím ztrácet čas, pre-download bude spuštěn již v úterý. Omezení budou stejná jako v případě uzavřeného betatestování. Budeme mít přístup k režimu Team Deathmatch a Warpath a mapám Heatwave a Infernal. Bethesda nezapomíná upozornit, že tato nabídka je opravdu jen zlomek toho, co nám nabídne konečná verze, jež bude od 13. května k dispozici pro Xbox One, PS4 a samozřejmě PC. Poté budou následovat aktualizace zdarma, jež nabídnout extra obsah pro multiplayer a SnapMap, editor umožňující tvořit nové úrovně i celé herní režimy, které budeme moci snadno sdílet. Zatím se alespoň můžete nabudit novým trailerem:


Co se týče placených DLC, jak už bylo zmíněno, chystají se zatím tři balíčky. Ty mají postupně rozšiřovat celou hru a každý nabídne tři nové mapy, jednu zbraň, démona (hratelná postava), sadu brnění, kus vybavení, hackovací moduly a pak i různé cetky jako barvy a vzory pro vizuální přizpůsobení vlastní postavy.

Každý balíček přijde na 15 eur, případně na 40 eur, když si v podobě season pass objednáte všechny tři. První z nich přijde na trh někdy v létě.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik