www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Project CARS dostane druhý díl!

Project CARS dostane druhý díl!
, , aktualita
Oblíbený závodní simulátor Project CARS bude mít pokračování v podobě nové hry, Project CARS 2. O vývoj se znova bude starat Slighty Mad Studios a vypadá to, že hra bude stejná pecka jako první díl, na ten ale ještě vývojáři nezanevřeli.reklama
Project CARS i získal spousty fanoušků po celém světě. Největší podíl na tom měl způsob financování a vývoje hry. To probíhalo svým způsobem zároveň, pokud jste si zaplatili, mohli jste si ji stáhnout (v pozdější části vývoje) a testovat. Hra byla průběžně aktualizovaná i podle námětů, které vývojáři dostali od hráčů. Na výběr bylo několik možností, co si předplatit, tzn. co vše budete mít ve hře otevřené.

A to samé bude i u druhého dílu, již od 50 liber dostanete samotnou hru, ale můžete si připlatit až po 1 000 liber, kdy kromě hry a přístupů do různých diskuzí dostanete i 100 hlasů pro případy, kdy se bude hlasovat o designových prvcích hry. Součástí 1 000librového poplatku jsou i odměny jako jízda ve Ferrari 458 Spider nebo noc v luxusním hotelu v Londýně. Avšak i tak musíte splňovat minimální požadavky hry:
 • CPU – 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940
 • Grafická karta – GPU s DirectX 11 - např. NVIDIA GTX 260, ATI Radeon HD 5770
 • Paměť – 4 GB RAM, 1 GB VRAM
 • OS - 64bitové Windows
 • Síť - stálé internetové připojení
 • Software - Steam
A co nového vývojář slibuje?
 • Větší množství tratí - 50 unikátních lokací a více než 200 místy s nezpevněnou vozovkou v podobě hlíny, štěrku, bláta a sněhu. A to vše s dynamickou změnou denního času a počasí.
 • Více druhů motorsportu - hra bude obsahovat 8 druhů různých disciplín, mezi něž bude patřit Rallycross nebo závody do vrchu. Objeví se v ní více než 200 aut z minimálně 40 tříd vozů včetně nikdy nevyráběných konceptů a zakázaných závoďáků.
 • Kooperace v kariéře - přibude možnost hrát jako spolujezdec nebo jako další jezdec (například v Le Mans se střídají tři jezdci v jednom voze), to nabídne další strategie a možnosti, jak vyhrávat lepší ceny.
 • Propojení - bude možnost vyměnit auta s umělou inteligencí za auta s hráči po celém světě i v průběhu kariéry.
 • "Domov pro závodění" - budete mít vlastní tým mechaniků a vlastní testovací trať na testování aut.

Project CARS 2 přijde na platformy: PC, Steam OS, PlayStation 4 a Xbox One. Ale ani to mu nemusí zaručovat úspěch, problém je, že první díl vyšel 6. května, což je měsíc a půl zpátky. I v diskuzi pod crowdfundingovým projektem se objevili nespokojení hráči, kterým rychlé oznámení vadí. Problém je v tom, že vývoj hry trvá opravdu dlouho, takže když Slightly Mad Studios začali s vývojem teď, hra přijde minimálně za několik let. Na druhou stranu moc hráčů nyní nebude chtít přispívat. Jak se celá situace vyřeší, je ale otázkou času.

Zdroj: wmdportal.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek