www.svethardware.cz
>
>
>
>

ProLite B2888UHSU: iiyama s 28 palci a 4K

ProLite B2888UHSU: iiyama s 28 palci a 4K
, , aktualita
Společnost iiyama prostřednictvím AT Computers vysílá na český trh svůj nový 28" monitor ProLite B2888UHSU, který nabídne na své velké obrazovce rozlišení 4K. Slibuje i velmi krátkou dobu odezvy a jiné kvality.reklama
Japonská společnost iiyama si tedy tentokráte připravila 28" monitor ProLite B2888UHSU, který nám nabídne rozlišení 4K, tedy 3840 x 2160 pixelů, což je jeho největší přednost. Využívá k tomu obrazovku typu TN, jež sice nemůže s jinými technologiemi se svými pozorovacími úhly soupeřit, ale zase nabídne velmi krátkou dobu odezvy, a to 1 ms. Tento monitor by tak měl být vhodný i pro akční hry, pokud tedy máte hardware, který je dokáže v takovém rozlišení rozhýbat. Výrobce bohužel neuvádí, jakou má monitor maximální obnovovací frekvenci v případě provozu se svým nativním rozlišením. Ve specifikacích je uvedeno, že při připojení přes rozhraní HDMI to je 30 Hz, ovšem u rozhraní Display Port 1.2 maximální frekvence zmíněna není.

ProLite B2888UHSU nabízí také funkce PIP a PBP, čili zobrazení obrazu v obraze nebo obrazu vedle obrazu, takže je zřejmé, že dokáže využít dva signály najednou. K tomu může upotřebit řadu rozhraní, a to konkrétně D-Sub, DVI-D, HDMI a dva Display Port. Krom toho také podporuje MHL a vybaven je dvouportovým hubem s USB 3.0, vestavěnými reproduktory a výstupem na sluchátka.

Novinka je na českém a slovenském trhu již dostupná za 12 619 Kč bez DPH a s tříletou zárukou.
 • Typ LCD panelu: TN s LED podsvícením
 • Nativní rozlišení: 4K (3840 x 2160 bodů)
 • Úhlopříčka: 28"
 • Formát obrazu: 16:9
 • Doba odezvy: 1 ms
 • Jas: 300 cd/m2
 • Kontrast: 1000:1 (5 000 000:1 ACR)
 • Pozorovací úhly: 170° / 160°
 • Vstupy: DVI-D, VGA, HDMI, 2x DisplayPort, MHL, 2x USB 3.0
 • Reproduktory: ano (2 x 3 W stereo)
 • Výstup pro sluchátka: ano

Zdroj: TZ iiyama
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře