www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP odhalil tichý NAS TS-453mini

QNAP odhalil tichý NAS TS-453mini
, , aktualita
Společnost QNAP zařadila do své nabídky úložných zařízení čtyřdiskový NAS s označením TS-453mini, který nabízí velmi jednoduchou montáž pevných disků, možnost navýšení kapacity RAM a prý i tiché chlazení.reklama
TS-453mini od společnosti QNAP Systems je tedy vybaven čtyřmi pozicemi a také čtyřjádrovým procesorem. Disky se do tohoto NAS zasunují shora, k čemuž není třeba žádných nástrojů. Stejně tak můžeme navýšit i objem operační paměti, pokud by základní 2 GB nevyhovovaly, přičemž maximum je 8 GB DDR3L. Pření panel nese potřebné kontrolky a také jeden port USB 3.0 s tlačítkem pro synchronizaci dat.

Na zadní straně máme dva gigabitové ethernetové porty, další dva USB 3.0, ještě dva USB 2.0 a také výstup HDMI. Můžeme tak k tomuto zařízení připojit i monitor a klávesnici s myší a dva ethernetové porty spojit pro navýšení datové propustnosti až na 220 MB/s.

Výrobcee si vybral intelovskou platformu s procesorem Celeron na frekvenci 2 GHz, který nám dá dostatek výkonu na běh aplikací. QNAP přitom mluví o virtuálních strojích pro běh aplikací pro Windows/Linux/UNIX/Android, přehrávání videí v rozlišení 1080p se 7.1kanálovým audiem, podpoře virtualizačních řešení VMware, Microsoft a Citrix a také Windows AD, LDAP a ACL.
  • "verikální design", 4diskový
  • čtyřjádrový Intel Celeron 2GHz (takt až 2,41 GHz)
  • 8 GB nebo 2 GB DDR3L RAM ()dle verze
  • 3,5"/2,5" SATA HDD/SSD
  • podpora hot-swap
  • 3x USB 3.0; 2x USB 2.0
  • 2x Gigabit Ethernet LAN
  • 1x HDMI 1.4a
  • IR port

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější NASy
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik