www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer BlackWidow Chroma: pestrobarevná mechanická klávesnice

Razer BlackWidow Chroma: pestrobarevná mechanická klávesnice
, , aktualita
Známý výrobce herních počítačových periferií, společnost Razer, si připravil novou mechanickou klávesnici BlackWidow Tournament Edition Chroma. Ta je vybavena barevným podsvícením, které nabídne plnou RGB paletu barev.reklama
Klávesnice s barevným LED podsvícením jednotlivých kláves se tak na trhu utěšeně množí a Razer BlackWidow Chroma se tedy stává jednou z nich. Je to plně mechanická klávesnice využívající firemní tlačítka, jež jsou obdobou Cherry MX a slibují životnost 60 milionů stisků a na výběr je mezi verzí s 50gramovým odporem a hmatovou odezvou a pak tu jsou jednodušší bez odezvy a s odporem 45 gramů při stisku.

Dále tu máme software Razer Synapse, který poslouží k nastavení klávesnice, i když na nevypadá, že by vedle podsvícení nabídla nějaké speciální funkce. Jde o zástupce klávesnic bez numerické části, který není ani vybaven žádnými speciálními klávesami. Veškeré speciální funkce jsou tak na klávesách F a jde o ovládání zvuku, multimédií a podsvícení.

Nicméně Razer Synapse umožní programovat funkce i bežných kláves, takže nepotřebuje k tomu žádné speciální přídavné. Vedle tohoto modelu ale existuje také Razer BlackWidow Chroma v lépe vybavené verzi, která již má numerický blok a k tomu navíc u levého okraje sloupec pěti programovatelných kláves. Navíc má ve výbavě i průchozí USB konektor a dva audio konektory pro sluchátka a mikrofon. Ta se u nás již prodává za cca 4300 Kč, takže nejde o nic levného. Zaplatíme si především za mechanická tlačítka a podsvícení.

Více se o těchto modelech dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Razer

Razer BlackWidow Chroma
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře