www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer DeathAdder Chroma: 10 000 dpi

Razer DeathAdder Chroma: 10 000 dpi
, , aktualita
Razer se přihlásil s novou řadou počítačových myší DeathAdder Chroma, které se chlubí především svým senzorem s rozlišením plných deset tisíc dpi. Řadí se tedy pochopitelně mezi herní myši.reklama
Razer DeathAdder Chroma jsou tedy nejnovější herní myši od této společnosti a své místo na trhu si mají vybojovat především svým optickým senzorem, který disponuje rozlišením 10 000 dpi. Výrobce také udává, že sleduje povrch do 1mm vzdálenosti od povrchu a dokáže přitom pracovat i na skleněném povrchu.

Použitý senzor je navíc schopen sledovat povrch při rychlosti až 200 palců za sekundu (cca 5 m/s) a zvládne akceleraci až 50 G. Software Razer Synaps a jeho Stats & Heatmaps nám navíc sdělí, kolik času jsme strávili hraním nebo kolik kilometrů jsme už s naší myší nadrandili.

A že jde o myš s označením Chroma, pak podobně jako BlackWidow Chroma Kraken 7.1 Chroma můžeme podsvícení jejího kolečka a znaku firmy Razer měnit, přičemž k dispozici je celá paleta barev namíchaných z červené, zelené a modré. K tomu samozřejmě poslouží také software Razer Synapse. Barvy poslouží také k tomu, abychom si jimi mohli označit vytvořené profily a ty na první pohled rozeznali. Navíc je k dispozici také SDK, který můžeme použít k vytvoření speciálních efektů podsvícení, jež pak spojíme s různými událostmi v dané hře. Červeně blikající LED tak může být spojena s útokem na naši základnu v nějaké RTS, apod.

Myš je zaměřena spíše na akční hry, kde nebude potřeba mít k dispozici velké množství programovatelných tlačítek. Těch má celkem pět. Dále můžeme zmínit dotazovací frekvenci 1000 Hz, více jak dvoumetrový kabel s pozlaceným USB konektorem a co se týče rozměrů a hmotnosti, specifikace uvádí 127 x 70 x 44 mm a 105 gramů. Cena byla stanovena na 70 euro.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik