www.svethardware.cz
>
>
>

Razer dnes prodává své periferie za poloviční ceny

Razer dnes prodává své periferie za poloviční ceny
, , aktualita
Společnost Razer oznámila svou velkou prodejní akci, která se týká jeho vlastního obchodu. Na něm si můžete dnes koupit s využitím přiděleného kódu jednu periferii, na niž dostanete 50% slevu. Čas máte do sobotní desáté hodiny ranní.reklama
Včera večer tedy Razer ohlásil tuto překvapivou akci, v jejímž rámci si můžeme i u nás nakoupit jednu (snad libovolnou) periferii z oficiálního obchodu Razer. Je tedy řeč o periferiích a ne o herních počítačích Razer Blade, což by jistě mnozí uvítali s větším nadšením.

Akce začala v našem regionu v deset hodin ráno, čili máme čas do stejné hodiny příštího dne. Do té doby si musíte ještě před uskutečněním nákupu vytvořit účet jako Razer Insider, tedy spojit své Razer ID s účtem Razer Insider. Nejdříve si tedy vytvoříte účet Razer ID, pak se s jeho využitím přihlásíte do programu Razer Insider, kde kliknete v nastavení na External Accounts a dále na tlačítko Associate with Razer ID a poté se opět přihlásíte do systému (viz screenshoty v uvedeném odkazu). Následně si zde vyžádáte příslušný kód, který vám pak v obchodu Razer zajistí padesátiprocentní slevu na jednu periferii.

Zdroj: Razer Store
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek