www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer Firefly: podložka pod myš s barevným podsvícením

Razer Firefly: podložka pod myš s barevným podsvícením
, , aktualita
Razer si připravil originální podložku pod myš, která má různovarevné LED podsvícení. Výrobce mluví o funkci Lighting FX, která umožní zvolit si libovolné barvy a také světelné efekty, jimiž můžeme svou podložku oživit.reklama
Razer Firefly tedy disponuje funkcí Lighting FX, přičemž dle výrobce tvoří novou kategorii zařízení Chroma. Jde prostě o systém barevných LED, které jsou posázeny na okraji podložky a my je můžeme ovládat pomocí příslušného softwaru. LED jsou tedy umístěny na levém, pravém a spodním okraji podložky a nahoře máme řídicí elektroniku a kabel. Otázka je, zda se o ono vyvýšené místo nebude zadrhávat kabel od myši.

Podložka se tedy řadí do stejné rodiny jako myši Razer DeathAdder Chroma a Razer Naga Epic Chroma, klávesnice Razer BlackWidow Chroma nebo headset Razer Kraken 7.1 Chroma. Všechny tyto periferie nabízí RGB LED s možností nastavení libovolného odstínu pomocí softwaru Razer Synapse.

Vedle toho Razer nabízí také příslušné Chroma SDK, které mohou využít herní vývojáři k tomu, aby integrovali podsvícení do svých her, které tak mohou změnou barvy něco signalizovat nebo jen dotvářet atmosféru. Vrchní část podložky má mikrotexturu a spodní je zase pogumovaná, aby neklouzala po stole. Rozměry podložky jsou 355 x 255 x 4 mm a hmotnost 380 gramů. Vyžadován je pouze volný USB port a systém Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8-10.10).

Razer ji vyšle na trh v červnu a nepůjde o nic levného. V Americe si ji zákazníci budou moci pořídit za 60 dolarů, ovšem v Evropě bude k dostání dokonce za 75 euro.

Zdroj: TZ Razer
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Dnes,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře