www.svethardware.cz
>
>
>
>

Rdio nově nabídne streamování hudby zdarma, konkuruje Spotify

Rdio nově nabídne streamování hudby zdarma, konkuruje Spotify
, , aktualita
Internetová služba Rdio existuje již delší dobu, ale pokulhávala možnostmi, funkcemi a celkovým dojmem. Nyní ale změnila strategii a nabízí možnost přehrávání hudby zdarma za podpory reklamy. Podobně jako Spotify.reklama
Služba Rdio není na poli internetových hudebních služeb tohoto typu zrovna novinkou. Komplikací byla absence konkurenceschopných funkcí a možností. Loni Rdio spustilo nově možnost poslouchat internetová rádia zdarma (s podporou reklamy), což byla ale jediná možnost. Pro přehrávání specifické hudby či konkrétních interpretů bylo potřeba zaplatit.

To se ale nyní změnilo, protože provozovatel služby přehodnotil strategii a slibované se stalo skutečností - platit není nutné, pokud nám nevadí přítomnost reklamy. Je to tedy velmi podobné, jako u konkurenční služby Spotify.

Souběžně s novými možnostmi dostala služba nový jednoduchý a použitelný design. Podstatnou novinkou je také fakt, že máme možnost poslouchat hudbu bez předplatného nejen v internetových prohlížečích, ale také mobilních aplikacích.

Pokud se rozhodneme pro některou z placených variant, můžeme si vybrat hned z několika možností. Za necelých 83 Kč / měsíc získáme předplatné pro webové prohlížeče s možností stáhnout si aplikaci pro desktop, díky které získáme přístup ke všem funkcím a možnostem. Předplatné zahrnující mobilní zařízení získáme za 165 Kč / měsíc.

Zajímavou variantou je rodinný balíček, který zvýhodňuje větší množství uživatelů. Se dvěma účty získáme slevu 19 %, s více účty ještě o něco málo vyšší.

Zdroj: Gizmodo
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek