www.svethardware.cz
>
>
>

Red Originals: první seriály a filmy youtuberů

Red Originals: první seriály a filmy youtuberů
, , aktualita
Společnost YouTube patřící pod Google chystá na příští středu velkou událost. Dne 10. února bude uvedena první čtveřice seriálů a filmů od těch nejpopulárnějších youtuberů, jako je PewDiePie nebo Lilly Singh. Uvnitř trailery.reklama
YouTube Red Originals tedy už nepředstavují běžné příspěvky těch, kteří začínali svou kariéru před webovou kamerou, ale jde o profesionálně vypadající díla ze světa seriálů a filmů. Nemůžeme tedy očekávat kvalitu áčkových filmů nebo seriálů z populárních stanic, ovšem je tu jasně patrný výrazný pokrok, jímž se YouTube dostane ještě podstatně dále od stařičkého konceptu lidí mluvících do kamery.

Můžete se tedy podívat na čtyři trailery týkající se nových show a jako první to je A Trip to Unicorn Island, celovečerní dokumentární film známé Lilly Singh, která v něm navštíví celkem 27 světových měst.


Pak tu máme Dance Camp jako "úžasný příběh nezvyklých přátelství, rozpoutaných vášní a objevování sebe sama prostřednictvím síly tance". Čili jde o další celovečerní dokument o pouličním tanečníkovi.


Lazer Team už je z poněkud jiného soudku a jde o akční komedii a opět celovečerní. Vypráví příběh několika smolařů, kteří narazí na mimozemskou loď a z ní si přisvojí supervýkonný bojový oblek.


Nakonec tu máme Scare PewDiePie, první youtuberský seriál plný hororových zážitků a žertíků, které tedy budou zkoušeny na samotného autora. Ten si tak naživo vyzkouší hororové hry. Tato show je produkována autory a producenty amerického seriálu The Walking Dead.


Problém je v tom, že za sledování těchto pořadů si musíme předplatit příslušnou službu, ale to není ta hlavní potíž. YouTube zatím umožní tyto pořady sledovat jen americkým uživatelům v USA. Otázka je, zda to půjde nějak obejít přes proxy jako v případě Netflixu. Jde také zatím jen o první čtyři vlašťovky, které má ještě v tomto roce následovat celé hejno nejpopulárnějších youtuberů. A pokud se později rozhodnete tuto placenou službu využít, budete se moci také těšit ze sledování jiných videí na YouTube bez reklam, možnost snadno stahovat videa a také využít službu Google Play Music.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek