www.svethardware.cz
>
>
>

Romero a Carmack připravují novou FPS Blackroom

Romero a Carmack připravují novou FPS Blackroom
, , aktualita
John Romero a Adrian Carmack, známí zakladatelé společnosti id Software, se rozhodli na Kickstarteru spustit kampaň. Ta se týká vývoje nové 3D akční hry (FPS) s názvem Blackroom. Těšit se můžeme na zimu roku 2018.reklama
Pokud se pod hru Blackroom podepíšou pánové John Romero a Adrian Carmack, pak je předem jisté, že její financování je prakticky zajištěno. Jejich cílem je vybrat 700.000 dolarů, přičemž už nyní se vybraná částka blíží prvním 100.000 a do konce kampaně zbývá plný měsíc. Carmack s Romerem stojí i za prvním Doomem a říkají, že Blackroom bude "instinktivní, pestrá a divoká střílečka, která přinese zpět klasický žánr FPS". K tomu se má přidat i prozkoumávání herního světa a dle tvůrců budou ti šikovnější hráči moci využít rychlé pohyby, aby se vyhnuli útokům či obcházeli své nepřátele a využít budou moci také dobře známý "rocket jump", čili skákání s pomocí výbuchů vlastních raket.

Blackroom také slibuje různé režimy hry pro více hráčů, a to kooperaci, deathmatch jeden na jednoho a také skupinový deathmatch. Co se týče lokací, ty budou velice rozdílné. Bojovat budeme v ruinách viktoriánských budov, na divokém západě, pirátských galeonách, ve vesmíru, atd. Map pro multiplayer je plánovaných celkem šest a pro jednoho hráče je slíbena alespoň 10hodinová "intenzivní" kampaň s nezbytným příběhem. Ten se bude točit kolem technologické společnosti HOXAR v budoucnosti, která tvoří velice vyspělé holografické světy, které nejsou rozlišitelné od reality. Zde je tedy jasné, že herní prostředí může být jakékoliv. Simulace se firmě HOXAR vymknuly z kontroly a jaksi unikly z holografické místnosti (čili Blackroom) a hráč vžitý do postavy doktora Santiaga Sonory, šéfinženýra firmy HOXAR, se bude snažit celou věc napravit. Půjde tako o jakéhosi novodobého Gordona Freemana.


Mezi klíčové prvky spojené s Blackroom patří následující:

  • Platforma: Windows/Mac OS X (bez DRM, Steam)
  • Datum příchodu na trh: zima 2018
  • Žánr: FPS (3D akční hra)
  • Kampaň pro 1 hráče: 10+ hodin, herní žebříček
  • Více hráčů: kooperace, 1 na 1, týmový deathmatch
  • Mapy pro více hráčů: 6 + možnost vytvářet a sdílet vlastní
  • Plně modifikovatelná hra, možnost provozu vlastních serverů
  • Soundtrack od metalového kytaristy George Lynche

Pokud chcete zakladatele id Software podpořit a hru si tím rovnou předplatit, bude vás to stát $29,99. Více pak už bude stát přístup k raným verzím hry včetně soundtracku.

Zdroj: Kickstarter
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik