www.svethardware.cz
>
>
>
>

Saitek nabídne speciální výbavu pro simulátor farmaření

Saitek nabídne speciální výbavu pro simulátor farmaření
, , aktualita
Na trh se chystá již čtvrté pokračování hry Farming Simulator, které dostalo označení 15 a vyvíjí je Giants Software. Společnost Saitek se nabídla, že speciálně pro tuto hru vyrobí vhodný ovladač, takže co tu tedy máme?reklama
Farming Simulator je bezpochyby dostatečně oblíbená hra, však jako propadák by se těžko dočkala už pátého dílu v podobě Farming Simulator 15. Společnost Saitek, známý výrobce joysticků a jiných herních periferií, se rozhodla, že si pro tuto hru připraví speciální ovladač v ceně 300 dolarů. Co nám tedy takový produkt nabídne a proč by měl někdo za něj utrácet takové peníze?

Jednoduše asi proto, že už samotný Farming Simulator je určen pro nadšence a ty bude lákat možnost plnohodnotného ovládání svých oblíbených zemědělských strojů. A jak je vidět na první pohled celý ovladač se skládá ze tří kusů: volantu s tlačítky, pedálů a modulu s dalšími tlačítky a joystickem. Ovladač bude stejně jako hra určen pro počítače PC a Mac, a to od letošního podzimu.

Kupovat si ale nemusíme celý set za 300 USD. K dispozici bude jen volant s pedály za 150 USD a samostatný modul pak bude stát také 150 USD.

Saitek uvádí, že volant je odolný a můžeme jím otáčet v rozsahu 900 °, čili 2,5x dokola a v pozicích pro palce jsou dva analogové směrové ovladače plus dva čtyřsměrné tlačítkové. Koule na vrchní části volantu pro snadné a rychlé otáčení může být odejmuta, kdyby nám snad vadila, přičemž celý volant je možné přimontovat pomocí svorky za okraj stolu. Pedály se připojují k počítači přes volant a na nich není nic zvláštního, jde prostě o brzdu a plyn.

Modul s označením Vehicle Side Panel for PC and Mac vypadá trošku komplikovaně. Jeho funkce budou nepochybně záviset na tom, v čem se právě povezeme na virtuálním poli. Budeme moci přepínat mezi různými nástroji, aktivovat tempomat, ovládat světla, otevírat mapu, komunikovat s ostatními pracovníky naší farmy a dokonce i sledovat vývoj svých financí. Máme tu na to 20 tlačítek plus další ovladače.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek