www.svethardware.cz
>
>
>

Samsung S34E790CN: velké, široké a zahnuté LCD

Samsung S34E790CN: velké, široké a zahnuté LCD
, , aktualita
Rozmach velkých širokoúhlých monitorů nastal se začátkem tohoto roku, což ukazuje i Samsung, který do své nabídky přidal model S34E790CN. Ten navíc nabídne i zahnutý displej, díky němuž by měla být práce s takovým monitorem pohodlnější.reklama
Uživatel totiž bude mít okraje monitoru blíže a nebude muset na ně koukat z úhlu jako u dokonale rovného displeje. Vedle toho mu monitor S34E790CN Curved Ultra-Wide HiDPI nabídne na své 34" obrazovce rozlišení 3440 x 1440, díky němuž se vedle sebe vejdou dva nebo i tři dokumenty. A právě proto monitor nabízí režim rozdělené obrazovky (PbP) a také klasický obraz v obraze (PiP).

Signál přitom můžeme přivést pomocí rozhraní DisplayPort 1.2 nebo dvou HDMI 1.4. Co se týče dalších specifikací, pak odezva je 4 ms (GtG), pozorovací úhly 178 ° v obou směrech, dynamický kontrast milion ku jedné a maximální jas 300 cd/m2. Do výbavy patří ještě čtyřportový hub USB 3.0 a dva 7W reproduktory.

Rozměry monitoru jsou 822 x 276 x 552 mm a hmotnost 9,9 kg včetně stojanu. K dispozici by měl být na trhu od poloviny tohoto měsíce.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek