www.svethardware.cz
>
>
>

Samsung SE370: PLS, FreeSync a bezdrátové dobíjení

Samsung SE370: PLS, FreeSync a bezdrátové dobíjení
, , aktualita
Samsung si připravil novou sérii LCD monitorů SE370, která nabídne zajímavé specifikace. Můžeme se těšit na panely typu PLS (Plane-to-Line-Switching), technologii AMD FreeSync a také bezdrátové dobíjení mobilních zařízení.reklama
Monitory Samsung SE370 přijdou na trh zatím ve dvou verzích s úhlopříčkou 23,6 a 27 palců a krom toho se budou lišit už jen maximálním jasem, a to 250 a 300 cd/m2. Oba monitory tak mají bohužel i stejné rozlišení a jde o Full HD (1920 x 1080), což je na 27" panel poněkud málo.

Jinak je ale jejich výbava velice slušná a krom FreeSync zahrnuje také technologii Qi pro bezdrátové dobíjení kompatibilních zařízení, které můžeme prostě jen položit na základnu monitoru. Tam bude takový chytrý telefon na očích a snadno dosažitelný.

Krom uvedených rozdílů nám tedy monitory S24E370DL a S27E370DS nabídnou stejné vlastnosti. Jde o 4ms odezvu, statický kontrast 1000:1, pozorovací úhly 178° v obou směrech a také rozhraní HDMI, DisplayPort a D-Sub (po jednom konektoru). Mezi výbavu patří také funkce/technologie Wireless Charging, Eco Saving Plus, Magic Bright, Magic Upscale, Game Mode, Eye Saver Mode, Flicker Free a Image Size.

Samsung ještě neoznámil, kdy a s jakou cenou přijde řada SE370 na trh.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik