www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Samsung SE370: PLS s bezdrátovým dobíjením

Samsung SE370: PLS s bezdrátovým dobíjením
, , aktualita
Společnost Samsung Electronics vypustila do světa svůj první LCD monitor, který nabídne funkci bezdrátového dobíjení. Jedná se o 23,6" panel typu PLS s širokými pozorovacími úhly, na jehož stojan si můžeme pro dobití jen položit telefon či jiné zařízení.reklama
Samsung SE370 (S24E370DL) má být tedy prvním monitorem této firmy, který umožní bezdrátové dobíjení telefonů a jiných mobilních zařízení, přičemž dle tiskové zprávy to bude i světově první monitor s takovou funkcí. Je pravděpodobné, že Samsung připraví více takových monitorů, přičemž tento úvodní kus má úhlopříčku 23,6" a využívá panel PLS (Plane-to-Line-Switching) se širokými pozorovacími úhly 178° v obou směrech.

Maximální jas u Samsung SE370 čini 250 cd/m2, statický kontrastní poměr je 1000:1 a odezva 4 ms GtG. Rozlišení je klasických Full HD, tedy 1920 x 1080 pixelů, a tak bude bohatě stačit HDMI verze 1.4, vedle nějž tu máme DisplayPort 1.2 a také D-Sub.

SE370 také podporuje FreeSync pro synchronizaci obrazu s výstupem karet Radeon a dále má zmíněnou funkci Wireless Charging. V jejím případě stačí položit telefon na základnu a ověřit si, že se rozsvítí zelená LED kontrolka. Samozřejmě nechybí také funkce pro šetření energie i našeho zraku jako Eco saving Plus, Flicker Free a Eye Saver Mode.

Tato novinka se již dostala do nabídek našich obchodů, kde tedy ještě není k dostání, ale známe její cenu od nějakých 5600 Kč s daní.


Zdroj: TZ Samsung Electronics

Samsung S24E370DL
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře