www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Samsung ukázal AiO PC7 se zahnutým displejem

Samsung ukázal AiO PC7 se zahnutým displejem
, , aktualita
Posledním hitem mezi monitory značky Samsung je zahnutá obrazovka, kterou nabízí třeba horká novinka v podobě modelu SE790C. Samsung ale chystá i celé počítače All in One vybavené zahnutými displeji.reklama
Dle všeho má jít o novou řadu Samsung All-in-One PC7, která bude oficiálně představena příští týden v Las Vegas na CES 2015. Vedle toho budou představeny i nové notebooky řady 9 z edice 2015, přičemž Samsung ohlásil, že už žádný nový produkt neponese jeho značku ATIV, která má konec konců "divný šmak".

All-in-One PC 7 budou nejen představeny, ale brzy přijdou i na trh, a to ještě v lednu. Půjde o vůbec první počítače typu AiO, které budou vybaveny zahnutým displejem, přičemž Samsung si pro to vybral 27" úhlopříčku. Rozlišení ale bude spíše zklamáním, neboť půjde o Full HD. Vedle toho nám nové AiO nabídne dva 10W reproduktory a také vestavěný TV tuner, na což ukazuje zadní anténní konektor. PC 7 tedy můžeme označit za spojení televizoru a PC, které bude určeno především pro sledování televizního vysílání a filmů.

Co se týče hardwaru, pak uvnitř se nachází některý z procesorů řady Intel Core i5, dále 8 GB operační paměti, kombo 128GB SSD a 1TB pevného disku a jako systém byl vybrán Windows 8.1. Více se dozvíme někdy později.

Ještě se ve zkratce zmíníme o Samsung Notebook 9 2015 Edition. Půjde o 11,8mm tlusté a 950 gramů těžké přístroje, které tak budou především mobilní, k čemuž přispěje až 12hodinová výdrž na baterie. K zahození není ani hliníkové tělo typu unibody a 12" displej IPS s rozlišením 2560 x 1600. Půjde o celkově dražší stroje založené na moderních Intel Core M 5Y10c 14nm generace Broadwell s HD Graphics 5300, 8 GB RAM a 256GB SSD. Namísto značky ATIV využívané pro produkty Samsung s OS Windows bude firma využívat prostě a jednoduše své vlastní logo.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik