www.svethardware.cz
>
>
>
>

SanDisk uvádí až 128GB flash disky s Wi-Fi

SanDisk uvádí až 128GB flash disky s Wi-Fi
, , aktualita
Pokud máte zájem o neobyčejný flash disk, který se umí spojit i na dálku pomocí rozhraní Wi-Fi, můžete se podívat třeba na nový SanDisk Connect Wireless Stick. Ten nabídne kapacitu až 128 GB.reklama
SanDisk Connect Wireless Stick tedy není obyčejný USB flash disk. Jde o zařízení, které dokáže pracovat samo o sobě díky vestavěné baterii a rozhraní Wi-Fi 802.11a/b/g/n. Díky tomu se dokáže bezdrátově připojit k různým zařízením, mezi něž patří počítače, tablety, telefony či čtečky od Apple, Amazonu a produkty se systémy Google Android a Windows. A asi není důvod, proč by tento flash disk nemohl fungovat také s Linuxem a jinými systémy.

Baterie v SanDisk Connect Wireless Stick má vydržet pro 4,5 hodiny práce s aktivním rozhraním Wi-Fi, přičemž dobíjení je zajištěno prostě přes USB port. Na výběr pak máme mezi různými kapacitami, a to 16 GB, 32 GB, 64 GB a konečně 128 GB.

SanDisk si také připravil speciální aplikace pro systémy Apple iOS, Google Android a Amazon Fire, díky nimž budeme moci snadno nahrávat i stahovat data, sdílet je a přímo z disku přehrávat multimédia a zobrazovat fotografie. Rozhraní prý zvládne přenášet najednou až tři HD streamy.

Nový model je určen k nahrazení již více než tři roky starého flash disku Connect Wireless Flash Drive a v porovnání s ním bude menší, lehčí a rychlejší. K dispozici bude ve verzích s kapacitami 16GB, 32GB, 64GB a 128GB za ceny od 30 do 100 dolarů a do Evropy by měl dorazit zhruba za měsíc.

Zdroj: KitGuru
Nejpopulárnější USB flash disky
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek