www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Sapphire Edge DS8: malé kovové PC s APU

Sapphire Edge DS8: malé kovové PC s APU
, , aktualita
Sapphire navazuje na svou řadu miniaturních PC novým modelem Edge DS8 Mini PC, které nabídne APU řady A8, a to v kovovém těle s žebry. To znamená, že to by mělo napomoci s chlazením, aby byl zajištěn velmi tichý běh.reklama
Sapphire Edge DS8 Mini PC je tedy založeno na APU, a to neupřesněném modelu A8 z rodiny Trinity, který nabídne čtyři procesorová jádra. Ten bude uzavřen v kovové skříní s rozměry 168 x 235 x 46 mm, v níž může dle výrobce pracovat nepřetržitě a může být nasazen i jako základ digitálních kiosků, apod. Tomu ostatně odpovídá i design tohoto PC, který není příliš líbivý, ale o to více by měl být funkční. O zcela pasivním chlazení ale asi nemůže být řeč, neboť na fotografii můžeme jasně vidět boční výdech ventilátoru.

Specifikace udávají přítomnost 8 GB operační paměti, 64GB SSD slibující vysokou výdrž a také podporu připojení až dvou displejů s rozlišením 1080p při 60 Hz, a to pomocí HDMI a mini DisplayPort. Dále tu máme čtyři USB 2.0, dva přední USB 3.0, S/PDIF, klasické 3,5mm audio konektory, podpora Wi-Fi a port RJ-45 gigabitového Ethernetu.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře