Scythe Kama Thermo 3: externí teploměr

Scythe Kama Thermo 3: externí teploměr
, , aktualita
Japonská společnost Scythe specializující se na chlazení PC a komponent si tentokrát připravila již třetí verzi teploměru Kama Thermo. Jedná se o externí teploměr se dvěma čidly a rozhraním USB.reklama
Scythe Kama Thermo 3 je tedy jednoúčelové zařízení, které vůbec nemusíte použít v počítači. Je to samostatný doplněk, který má vlastní hliníkovou schránku a displej, na němž ukazuje teploty snímané dvěma čidly. Můžete jej nasadit všude tam, kde si zajistíte příslušné napájení, které je realizováno pomocí rozhraní USB, konkrétně tedy micro USB. Bohatě tedy postačí síťový USB adaptér, jaký dostanete k většině mobilních telefonů. Kama Thermo 3 ale může pracovat i na baterii, konkrétně knoflíkovou, ovšem v tom případě nebude fungovat modré podsvícení displeje, které by ji velmi rychle vycuclo.

Zařízení využívá dvě jednoduchá odporová čidla, pro něž jsou připraveny zadní konektory. Tam najdeme také zmíněný port micro USB a také přepínač mezi stupni Celsia a Fahrenheita.

Co se týče přesnosti a rozsahu měření, specifikace mluví o přesnosti 1 °C (1,8 °F) a schopnosti měřit v rozmezí 0 - 100 °C (32 - 199,9 °F). Hodnoty jsou aktualizovány každé dvě sekundy.

Scythe Kama Thermo 3 (model TM03-BK) je již nabízen za cenu 8,30 euro (cca 230 Kč) bez daně.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější chladiče
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek