Scythe odhalil procesorový chladič Tatsumi 1000B

Scythe odhalil procesorový chladič Tatsumi 1000B
, , aktualita
Pro nenáročné uživatele si společnost Scythe připravila nový procesorový chladič Tatsumi 1000B, který je prezentován jako low-endový model. Měl by tedy přijít za nízkou cenu a co za ni nabídne, na to se hned podíváme.reklama
Procesorový chladič Scythe Tatsumi 1000B by se měl dostat na trh na začátku května, ale není zatím jasné, jakou mu výrobce nasadí cenu. Jedná se o věžovitý model s celkovými rozměry 102 x 83 x 146 mm a hmotností 450 gramů. Oproti těm nejlepším modelům je tedy výrazně menší i lehčí.

Konstrukce chladiče je klasická. Máme tu ponilovanou měděnou základnu, přičemž její vrchní polovina tedy bude nejspíše hliníková. Obě části mezi sebou uzavírají trojici 6mm duálních heatpipe, které se napojují na hliníková žebra.

Chladič je také vybaven 92mm ventilátorem řízeným pomocí PWM, a to na otáčky 200 až 2500 RPM, při nichž lopatky protlačí 6,7 až 55,6 CFM vzduchu při hlučnosti 7,2 až 31,1 dBA. Mezi podporované sockety patří LGA2011, LGA115x, LGA1366, AM3(+) a FM2(+).

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější chladiče
reklama
Nejnovější články
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu
Pokud existuje nějaká oblast spojená s PC trhem, kterou v nejbližších letech čeká prudký a stabilní růst, jsou to SSD. A zvláště ta, která jsou určena pro rozhraní PCI Express, jichž je na trhu naštěstí stále více. Co je tedy dle odhadů čeká do roku 2020?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Australané varováni před vyděračskými USB flash disky Australané varováni před vyděračskými USB flash disky
Australská policie vydala varování před USB flash disky, které už řada lidí našla ve své poštovní schránce. Obsahují totiž tzv. vyděračský malware (ransomware), který zašifruje data na disku počítače a od majitele pak chce za rozšifrování zaplatit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
No Man’s Sky je skoro mrtvý a vývojáři mlčí No Man’s Sky je skoro mrtvý a vývojáři mlčí
Pokud bylo cílem vývojářů No Man’s Sky vytvořit hru, na kterou se co nejdříve zapomene, pak to vypadá, že byl splněn. Oni samotní ostatně na tuto hru již asi zapomněli také, neboť dělají mrtvé brouky.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář