www.svethardware.cz
>
>
>
>

Seagate uvádí 2TB SSD disk Nytro XM1440 M.2

Seagate uvádí 2TB SSD disk Nytro XM1440 M.2
, , aktualita
Společnost Seagate rozšířila nabídku svých podnikových SSD o nový 2TB disk Nytro XM1440 M.2 NVMe. Tímto navyšuje kapacitu M.2 NVMe disků na dvojnásobek. Optimalizovaný je pro úlohy náročné na čtení dat.reklama
V nabídce podnikových SSD disků společnosti Seagate se objevila nová 2TB verze Nytro XM1440 M.2 NVMe. Výrobce doposud v tomto formátu nabízel maximálně 1TB variantu, takže nyní navyšuje dostupnou kapacitu až na dvojnásobek. Disk je optimalizován na použití v serverech s náročnými aplikacemi na čtení dat.


Seagate Nytro XM1440 M.2 NVMe


Zajímavá je také spotřeba, která činí 7 wattů, přičemž Seagate slibuje 30.000 IOPS na jeden watt. Pro servery, které nemají M.2 konektory, nabízí Seagate ke koupi i PCIe adaptér. Prodej by měl začít v listopadu letošního roku, cena zatím nebyla zveřejněna.

Zdroj: betanews.com, seagate.com
Nejpopulárnější pevné disky
reklama
Nejnovější články
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu
Pokud existuje nějaká oblast spojená s PC trhem, kterou v nejbližších letech čeká prudký a stabilní růst, jsou to SSD. A zvláště ta, která jsou určena pro rozhraní PCI Express, jichž je na trhu naštěstí stále více. Co je tedy dle odhadů čeká do roku 2020?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Australané varováni před vyděračskými USB flash disky Australané varováni před vyděračskými USB flash disky
Australská policie vydala varování před USB flash disky, které už řada lidí našla ve své poštovní schránce. Obsahují totiž tzv. vyděračský malware (ransomware), který zašifruje data na disku počítače a od majitele pak chce za rozšifrování zaplatit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
No Man’s Sky je skoro mrtvý a vývojáři mlčí No Man’s Sky je skoro mrtvý a vývojáři mlčí
Pokud bylo cílem vývojářů No Man’s Sky vytvořit hru, na kterou se co nejdříve zapomene, pak to vypadá, že byl splněn. Oni samotní ostatně na tuto hru již asi zapomněli také, neboť dělají mrtvé brouky.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář