www.svethardware.cz
>
>

Seznam.cz nasadil nový vyhledávač Jalapeňo, penalizuje webspam

Seznam.cz nasadil nový vyhledávač Jalapeňo, penalizuje webspam
, , aktualita
Nejpopulárnější český vyhledávač Seznam.cz upravuje svoje vyhledávání a nasazuje systém Jalapeňo, který má zlepšit kvalitu vyhledávání. Novinka má upřednostnit kvalitní obsah před nejrůznějšími formami webspamu. Anketa: Který vyhledávač používáte vy?reklama
Zatímco snad na celém světě hraje prim ve vyhledávání Google, ČR je v tomto hodně specifická a kraluje tu tuzemský vyhledávač Seznam.cz. Není proto divu, že i on pracuje na zkvalitnění svého vyhledávání a nyní spouští novou verzi Jalapeňo, která se snaží upřednostnit kvalitní obsah před tím méně významným.


Seznam logo


Jde především o to, aby se ve vyhledávání neobjevovaly tak vysoko stránky, které nepřináší žádnou přidanou hodnotu jako jsou agregátory PR článků, MFA/MFM stránky (stránky optimalizované pro vyhledávače, které obsahují především reklamu) nebo doorway stránky. Změny by se měly projevit u čtvrtiny hledání a první pozice by se měla změnit ve dvou procentech případů. Nekvalitní stránky je nyní možné i nahlašovat pomocí formuláře.

Zdroj: novinky.cz
Který vyhledávač používáte nejčastěji?
V anketě šlo hlasovat od 12.5.2015 do 31.5.2015. Počet hlasujících: 33
Google 91 % 91% Seznam 9 % 9% Bing 0 % Yahoo! 0 % Ask 0 % Jiný 0 %
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů