Sharkoon a skříň Mask ve stylu stealth

Sharkoon a skříň Mask ve stylu stealth
, , aktualita
Společnost Sharkoon si připravila nový middletower, který příhodně nazvala slovem Mask. Jedná se totiž o skříň, která nebude na odiv vystavovat v podstatě nic, a to ani přední porty. Tuto skříň tak můžeme z části považovat i za tichou.reklama
Dnes jsou totiž nejrozšířenější takzvané herní skříně, které mají ventilátorové pozice na všemožných pozicích, přes něž se ven snadno dostane hluk vnitřních komponent. Každá skříň, která má plné bočnice i přední panel, tak může být považována za tichou.

Nicméně Sharkoon Mask se snaží zaujmout spíše nenápadným vzhledem, čemuž napovídá už její název. Není na první pohled ničím nápadná, jde o prostou černou krabici s předními dvířky, respektive jen jejich menší horní částí. Za tou se pak skrývají dvě 5,25" pozice, i když z druhé fotografie to vypadá na tři. Zcela horní pozice má totiž 3,5" záslepku.

Celkové rozměry skříně Mask jsou 490 x 210 x 450 mm (H x Š x V) a hmotnost 6 kg, která ukazuje na využití nějspíše jen 0,6mm plechu SECC. Krom dvou mechanikových pozic jsou uvnitř také šachty pro tři 3,5" disky a čtyři 2,5" SSD. Možná že ale dostaneme možnost část jejich šachty posunout, aby se do ní vešly i 3,5" disky.

Maskované jsou zde také přední porty, a to pod dvěma vyskakovacími plastovými dvířky v horní části skříně. Najdeme tam po dvou USB 3.0 a 2.0 a také audio porty pro mikrofon a sluchátka. Mezi těmito dvířky pak je vypínač a dvě LED kontrolky, ovšem Reset se neukázal.

Co se týče chlazení, pak zabudovány budou tři 120mm ventilátory, jeden vzadu a dva vepředu. O ceně a dostupnosti se zpráva nezmiňuje.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik