Sharkoon má dvě nové malé herní skříně

Sharkoon má dvě nové malé herní skříně
, , aktualita
Vzrůstající popularita malých herních systémů neunikla ani německé společnosti Sharkoon, která si připravila dvě nové malé skříně. Jdeo modely Shark Zone C10 a Sharkoon QB One, které si jsou velmi podobné.reklama
Nová skříň SHARK ZONE C10 Mini-ITX PC Case je tedy vhodná pro herní sestavy, přičemž chce nabídnout možnost maximálního využití dostupného místa. Její rozměry jsou 370 x 225 x 180 mm a stejně jako druhou novou skříň ji lze postavit na šířku či na výšku.

Uvnitř této skříně je místo pro až 315 mm dlouhou kartu s dvouslotovým chlazením a pak tu je místo pro jednu 5,25" mechaniku, jeden 3,5" pevný disk nebo 2,5" SSD. Pokud ale mechaniku vynecháme, získáme dvě další místa pro pevné disky nebo SSD.

2,5" SSD jsou ale skladná, a tak tu je na zadním panelu další pozice, pokud se tedy rozhodneme, že nevyužijeme zadní 80mm ventilátor. Pro procesorový chladič je na výšku místo 15 cm, do čehož by se mohly vejít i některé věžovité modely se 120mm ventilátorem. O chlazení skříně se postará tichý 120mm ventilátor ve vrchní pozici a další stejně velký se může nainstalovat vedle něj. A když na to přijde, nahoru se vejde i 240mm radiátor vodního chlazení, ale tím opět zabereme prostor optické mechaniky. Přední panel nese dva porty USB 3.0 a také dva 3,5mm audio. SHARK ZONE C10 je kompatibilní s nemodulárními ATX zdroji a také s formátem SFX.

QB ONE Mini-ITX PC Case má rozměry 368 x 225 x 180 mm a když se podíváme na fotku s jejím rozloženým tělem, zjistíme, že jde uvnitř o to samé šasi, které má pouze trošku odlišnou "kapotáž". Liší se především předním panelem, kde jsou kromě dvou USB 3.0 a audio konektorů také dva USB 2.0.

Jinak jsou jejich možnosti stejné, což se týká i omezení pro procesorový chladič, grafickou kartu a podporu napájecích zdrojů. Není tak divu, že se SHARK ZONE C10 i QB ONE Mini-ITX PC Case prodává za stejnou doporučenou cenu, a to 40 eur.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek