www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sharkoon Shark-Force: herní myši za babku

Sharkoon Shark-Force: herní myši za babku
, , aktualita
Německá společnost Sharkoon přichází na trh s novou herní myší Shark-Force, která se zařazuje mezi herní modely a nabídnout má především nízkou cenu. A co nám počítačová myš za 11 euro nabídne?reklama
Myši Sharkoon Shark-Force se budou na trh dodávat v několika barvách, a to v černé, bílé a pak v křiklavě zelené a růžové. Sharkoon se tedy ani moc nesnaží, aby tyto myši působily drsným a vážným dojmem a spíše chce oslovit co nejvíce zákazníků, kteří by rozhodně měli slyšet především na cenu 11 euro, čili cca 300 Kč.

Shark-force jsou určeny výhradně pro praváky, čemuž je uzpůsoben jejich tvar s bočními tlačítky a "odpočívadlem" pro palec. Celkem je tu tedy šest tlačítek a všechna můžeme vidět z izometrického pohledu na myš. Jde o hlavní pár, kolečko, tlačítko za ním pro přepínání rozlišení senzoru a pak zmíněná dvě boční.

Použitý senzor nabídne možnost přepínání mezi pevně stanovenými hodnotami 600, 1000 a 1600 dpi. Maximální akcelerace, kterou senzor ještě zvládne, je 15 G a povrch pod sebou sleduje s frekvencí 4000 Hz. Nicméně jednou z hlavních vlastností herních myší je vysoká dotazovací frekvence rozhraní USB, která bývá 1000 Hz, zatímco v tomto případě jde o standardních 125 Hz. USB konektor je mimochodem pozlacený a umístěný na konci 180cm kabelu s pletenou bužírkou.

Zdroj: TZ Sharkoon
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek