www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sharkoon Skiller Pro: podsvícená herní klávesnice

Sharkoon Skiller Pro: podsvícená herní klávesnice
, , aktualita
Německou společnost Sharkoon známe také jako nepříliš aktivního výrobce periferií. Nyní se tato firma rozhodla na svět přivést novou verzi klávesnice Skiller, která dostala označení Pro. Nabídne nám podsvícené klávesy včetně několika programovatelných.reklama
Sharkoon Skiller Pro se tedy řadí mezi herní klávesnice, které jsou vybaveny LED podsvícením, programovatelnými klávesami a také multimediálními tlačítky. Jde tedy o takovou herní klasiku, která ničím nepřekvapí, ale mezi těmito klávesnicemi je vždy dobré mít na výběr.

Klávesnice přichází za cenu 27 euro, což je v přepočtu nějakých 740 Kč a je jasné, že model v takové hladině bude využívat membránu a ne mechanická tlačítka. Svou membránu má přitom podsvícenou pomocí modrých diod, u nichž můžeme měnit intenzitu svitu nebo je nechat pulzovat. Svého podsvícení se ale nedočkala vrchní tlačítka, pod něž už membrána nezasahuje. Mezi nimi máme trojici tlačítek M přepínajících mezi jednotlivými profily a další mají funkce pro ovládání zvuku, spuštění webového prohlížeče nebo e-mailového klienta.

Programovatelné klávesy jsou umístěny v levé části a jde o sloupec šesti kláves L1 až L6. Klávesnice má vlastní paměť, takže si jejich nastavení a přiřazená makra sama zapamatuje. Vedle toho nám Sharkoon slibuje "Multi-key rollover", ale už nedodává přesný počet kláves, na jejichž stisk ještě dokáže adekvátně reagovat. Rozměry klávesnice jsou 480 x 190 x 32 mm a hmotnost 888 gramů.

Sharkoon Skiller Pro je tedy konkurencí pro Logitech Gaming Keyboard G105 nebo Genius GX-Gaming Imperator PRO, přičemž její cena je i ve srovnání s Geniusem přívětivá.

Zdroj: TZ Sharkoon
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek