www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sharkoon Skiller SGM1: kvalitní herní myš za rozumnou cenu

Sharkoon Skiller SGM1: kvalitní herní myš za rozumnou cenu
, , aktualita
Společnost Sharkoon opět potvrzuje, že za solidní herní myš není potřeba utrácet tisíce korun. Skiller SGM1 přitom nabízí přizpůsobitelnou hmotnost, snímač s až 10 800 dpi, programovatelná tlačítka nebo RGB podsvícení.reklama
Před pár měsíci představil výrobce herních periferií Sharkoon myš Shark Zone M50, u které jsme vyzdvihovali především zajímavý poměr ceny a výbavy. To samé musíme udělat i u nejnovějšího modelu Skiller SGM1, který se na evropských trzích prodává za stejnou cenu 40 eur, v přepočtu méně než 1 100 Kč. Za tuto částku přitom zájemce získá herní myš s velmi solidními parametry a ergonomicky tvarovaným designem, ze kterého budou mít ovšem radost jen praváci. Jinak černou myš osvěžuje podsvícení loga, rolovacího kolečka a bočních tlačítek, přičemž barvu si uživatel může přizpůsobit podle sebe.

Pomocí sedmi závaží je také možné vyladit hmotnost myši v rozmezí od 106 do 130 gramů. Není přitom nutné složité rozebírání, stačí otevřít vysouvací šuplíček s pružinou na boku, kde se závaží nachází. Ve výbavě nalezneme optický senzor PixArt PMW3336 s maximální jemností 10 800 dpi, polling rate 1 000 Hz a snímáním až 2 mm nad povrchem. Jemnost snímače je možné rychle upravit pomocí dvojice tlačítek na těle myši, případně spolu s dalšími parametry v dodávaném softwaru. Myš využívá pravé a levé tlačítko se spínači Omron, na bocích pak nechybí programovatelná tlačítka.

K počítači se Sharkoon Skiller SGM1 připojuje pomocí 180 cm dlouhého kabelu v modro-černém, textilně opleteném provedení, který je zakončen pozlaceným USB konektorem. Prodej už odstartoval třeba v sousedním Německu, dostupnost na českém trhu zatím nebyla potvrzena.


Zdroj: Notebookcheck.com
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
30.9.2016,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek