www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Shuttle odhalil tenké a pasivně chlazené PC

Shuttle odhalil tenké a pasivně chlazené PC
, , aktualita
Shuttle Barebone DS437T přijde na trh v podobě tenkého počítače typu barebone, který nabídne tichý až neslyšný provoz díky pasivnímu chlazení procesoru. Vybaven je přitom dvoujádrovým Celeronem.reklama
Nový barebone Shuttle Barebone DS437T se může pochlubit pouze 40 mm tenkým tělem, které zajistí pasivní chlazení nainstalovaného procesoru. Ten je již jeho nedílnou součástí a jde o dvoujádrový Celeron 1037U pracující na 1,8 GHz.

K dispozici jsou zde dva sloty SO-DIMM pro až 16 GB paměti DDR3 a pak tu máme jeden port SATA 6 Gbps a pozici pro 2,5" pevný disk či SSD. A jak je vidět z fotografie, dovnitř se dostaneme velmi snadno po odšroubování jednoho šroubku, respektive dvou, pokud chceme otevřít oba panely.

Dále tu máme po čtyřech portech USB 3.0 a 2.0, přičemž ty jsou rovným dílem rozděleny mezi přední a zadní stranu počítače. Pak nechybí napájecí konektor, dva audio konektory, DVI-I a HDMI 1.3, RJ-45 gigabitového Ethernetu, zabudovaný modul Wireless-LAN a pak také port LPC připravený pro Trusted Platform Module (TPM).

K počítači se dodávají také hliníkové nasunovací nožky, aby mohlo stabilně stát a alternativou je rovněž dodávaný adaptér pro VESA držáky. Případně můžeme počítač někam zcela schovat a využít vypínač vyvedený na kabelu, který má být také součástí balení. Celkové rozměry PC jsou 200 x 40 x 165 mm.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek