SilentiumPC Alea M50: herní kostka pro výkonná PC

SilentiumPC Alea M50: herní kostka pro výkonná PC
, , aktualita
SilentiumPC pomocí Alea M50 Pure Black rozšiřuje řady herních skříní typu kostka, které jsou určeny pro menší základní desky. Tentokrát to ale nejsou Mini-ITX, ale Micro-ATX, takže nepůjde o tak malý herní systém.reklama
SilentiumPC Alea M50 Pure Black Case je tedy skříň formátu, který se běžně označuje jako kostka a jako taková má klasické uspořádání se dvěma oddělenými komorami. Jako správná herní skříň má v bočnici plexi, a to dokonce na obou stranách. Vyrobena je jinak z klasických materiálů, oceli SECC, plastu ABS a perforovaného plechu vepředu a nahoře. Při pohledu zepředu tak trochu připomíná známou BitFenix Prodigy.

Vnitřek je rozdělen jako obvykle na dvě komory, přičemž spodní je určena pro zdroj a úložná zařízení. Máme tu místo pro klasický ATX zdroj a pak čtyři 2,5" zařízení nebo dvě 2,5" a tři 3,5". V horní komoře je pak místo pro optickou mechaniku či jiné 5,25" zařízení a dále samozřejmě i pro základní desku Micro ATX a další komponenty.

Do desky můžeme vměstnat až 360 mm dlouhé grafické karty a co se týče prostoru pro procesorový chladič, zde skutečně omezeni nejsme, protože nad procesorem je 205 mm místa. Pro základní chlazení je uvnitř nainstalován 200mm přední ventilátor na 700 RPM a zadní 120mm ventilátor na 1200 RPM s bílými LED. Skříň také nabízí různé montážní pozice pro radiátory vodního chlazení, přičemž nahoru můžeme vedle sebe umístit dokonce dva 240 nebo 280mm.

Přední panel nese dva porty USB 2.0, jeden USB 3.0, dva audio a také čtečku karet SDXC. Celkové rozměry skříně jsou 410 x 412 x 279 mm (V x H x Š) a hmotnost 5,4 kg. Jde tedy o poměrně velkou skříň, která může nést velmi výkonnou a díky podpoře radiátorů i dobře chlazenou herní sestavu.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik