SilverStone Milo ML07: nízká skříň pro Mini-ITX

SilverStone Milo ML07: nízká skříň pro Mini-ITX
, , aktualita
Společnost SilverStone vypustila na trh novou počítačovou skříň Milo ML07, která se hodí jako základ pro malé sestavy založené na základních deskách formátu Mini-ITX. Jde o nízkou skříň, kterou můžeme položit naplocho, nebo postavit na výšku.reklama
SilverStone Milo ML07 by měla být již brzy dostupná, ovšem o ceně se ve zprávě nepíše. Jde o nízkou skříň určenou pro sestavy s deskami Mini-ITX, jejíž celkové rozměry jsou 382 x 350 x 105 mm a hmotnost kolem 3,7 kg.

Jde tedy o skříň, která se bude hodit především pro vytvoření sestavy typu HTPC - Home Theatre PC, ovšem zvládnout by měla i výkonnější sestavu s dvouslotovou grafickou kartou. Ta se do této skříně vejde díky adaptéru pro rozhraní PCI Express x16, který umožní tuto kartu umístit naplocho, čili do jedné roviny se základní deskou. Nebude ale pochopitelně ležet přímo nad ní, protože pak by se na místo nevešel procesorový chladič a možná ani paměťové moduly. Maximální délka grafické karty je 330 mm, takže se na místo vejdou i ty nejvýkonnější modely.

Nicméně je třeba využít zdroj formátu SFX, který takovou sestavu musí být schopen napájet, přičemž jejich výkon obvykle končí na cca 400 W. Dále tu máme prostor pro jednu tenkou optickou mechaniku, jeden 3,5mm disk a pak tři 2,5" zařízení. Pro chlazení můžeme využít jednu 120mm pozici nad základní deskou a dvě 120mm dole pod pozicí grafické karty, kam se případně vejde také 240mm radiátor vodního chlazení.

Vepředu pak máme obvyklou výbavu v podobě dvou portů USB 3.0 a dvou 3,5mm jacků.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek