www.svethardware.cz
>
>
>

Sony First Flight, další experimenty s crowdfundingovými kampaněmi

Sony First Flight, další experimenty s crowdfundingovými kampaněmi
, , aktualita
Společnost Sony našla zajímavý způsob, jak zjistit zájem zákazníků o své výrobky. V minulosti již dvakrát nechala veřejností sponzorovat dva projekty pod tajným jménem, nyní oficiálně spustila crowdfundingovou stránku First Flight.reklama
Přestože je Sony obrovská společnost, která nemá problém s financováním vývoje, některé projekty zkouší financovat pomocí crowdfundingových kampaní. V minulosti tak již učinila dvakrát, dokonce i pod pseudonymem. Vytvořila fiktivní společnost Fashion Entertainments a hodinky FES Watch. Jejich displej a náramek byly tvořeny elektronickým papírem, který ddokázal měnit podobu. Tato kampaň zaznamenala 139% podporu proti vyžadované částce.


Sony Huis Remote Controller


Dalším projektem byl MESH, který přidával "smart" konektivitu různým zařízením (k dispozici je verze tlačítko, LED světlo, pohybující se MESH a verze s GPIO rozhraním). Třetí zařízení Huis Remote Controller je již plně pod označením Sony a jejího nového projektu First Flight, které tyto crowdfundigové projekty zaštiťuje. Tento ovladač bude možné spárovat téměř s jakoukoli elektronikou většiny výrobců. Už nyní bylo vybráno okolo 80 % cílové částky. Sony si od projektu First Flight slibuje zejména zjištění toho, co zajímá uživatele, tedy spuštění těch projektů, o které je zájem.

Zdroj: Sony
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek