www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Sound Blaster E: jedna levná a jedna bezdrátová zvukovka

Sound Blaster E: jedna levná a jedna bezdrátová zvukovka
, , aktualita
Do nabídky externích zvukových karet se zařadí dva nové modely Sound Blaster E, které si připravila společnost Creative. Konkrétně jde o dražší model E3 a pak více než dvakrát levnější E1, přičemž oba staví na SB X-Fi Go!Pro.reklama
Předlohou pro nové Sound Blaster E3 a Sound Blaster E1 se tedy stal starší model Sound Blaster X-Fi Go!Pro, přičemž dle výrobce jsou nové modely E3 a E1 vhodné nejen pro desktopy a notebooky včetně Maců, ale také pro chytré telefony a tablety. Těšit se pak můžeme především na velký odstup signálu od šumu, 600ohmový sluchátkový zesilovač a v případě modelu E3 také na rozhraní Bluetooth a NFC, která poslouží vedle standardního rozhraní USB. Z toho vyplývá, že je vybaven také baterií, a to s výdrží až 8 hodin při připojení pomocí Bluetooth. Baterii najdeme i u druhého modelu, přičemž její udávaná výdrž je 25 hodin.
Sound Blaster E1


Sound Blaster E3 a E1 také nabídnou integrované reproduktory a dva sluchátkové výstupy, z nichž jeden může posloužit také jako vstup pro mikrofon. Můžeme si je tak připevnit na oblečení a využít pro záznam zvuku nebo telefonování.
Sound Blaster E3


Pro počítače PC a Mac je pak připraven Sound Blaster E Series Control Panel se softwarem SBX Pro Studio pro nastavení zvuku.

Sound Blaster E3
 • plug and play USB, funkce USB DAC u podporovaných smartphonů a tabletů
 • rozhraní Bluetooth a NFC
 • odstup signálu od šumu 110 dB
 • 600Ohm sluchátkový zesilovač
 • Li-Ion baterie - 8 hodin výdrže s Bluetooth, jinak až 17 hodin
 • podpora Audio Stream Input/Output (ASIO)
 • 3,5mm sluchátkový výstup, 3,5mm kombinovaný vstup/výstup pro mikrofon a sluchátka
 • zabudovaný mikrofon pro záznam a telefonování (CrystalVoice Technology)


Sound Blaster E1
 • plug and play USB, funkce USB DAC u podporovaných smartphonů a tabletů
 • odstup signálu od šumu 106 dB
 • 600Ohm sluchátkový zesilovač
 • Li-Ion baterie - 25 hodin výdrže
 • podpora Audio Stream Input/Output (ASIO)
 • 3,5mm sluchátkový výstup, 3,5mm kombinovaný vstup/výstup pro mikrofon a sluchátka
 • zabudovaný mikrofon pro záznam a telefonování (CrystalVoice Technology)

Creative Sound Blaster E3 bude k dispozici od začátku července za 129 USD a model E1 již má být k dispozici za 49 USD. Do českých obchodů ale ještě nedorazil.

Zdroj: TZ Creative
Nejpopulárnější zvukové karty
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře