www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Soutěž s MSI: vyhrajte Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Soutěž s MSI: vyhrajte Tom Clancy's Rainbow Six Siege
, , soutěž
MSI teď přidává k základním deskám Z170A GAMING M5 a Z170A KRAIT GAMING R6 SIEGE jako bonus digitální klíč hry Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Ve spolupráci s MSI přinášíme pro fanoušky naší facebookové stránky soutěž o tuto hru bez nutnosti cokoli kupovat.reklama
Pokud máte o jednu ze zmíněných základních desek zájem, podívejte se na web MSI na podrobnosti této promo akce, v rámci které můžete nákupem získat bonus v podobě hry Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

Máte zálusk na tuto herní novinku v hodnotě 60 EUR, ale nechcete nic kupovat? Napište na Facebooku u tohoto soutěžního příspěvku do komentáře jednu ze 3 nabídnutých možností, která je správnou odpovědí na soutěžní otázku.

Z komentářů se správnou odpovědí, které budou u soutěžního příspěvku napsané do 9.12.2015 14:00 (jde o příští středu), bude vylosováno 5 uživatelů, kteří získají digitální klíč pro aktivaci hry na Uplay.com.

Po vylosování 5 uživatelů se správnou odpovědí uvedeme na našem facebookovém profilu u soutěžního příspěvku v komentáři jejich jména. Pokud budete jedním z nich, napište pak naší facebookové stránce soukromou zprávu, že jste vyhrál(a). Následně Vám pošleme v odpovědi výherní digitální klíč.

Závěrečné ustanovení: Společnost Facebook nemá žádné závazky ohledně průběhu této soutěže, není jejím sponzorem, podporovatelem a ani správcem.
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR
Na zatím nepříliš mohutnou VR vlnu se nyní snaží naskočit také společnost NZXT, která představila počítačovou skříň S340 Elite. Ta je upravena tak, abychom si na ni mohli pohodlně pověsit VR headset a také jej měli kam připojit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7 Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7
Mobilní divize Samsungu má akutálně velký problém s vybuchujícími bateriemi Note 7, ovšem nyní jde i o pračky vyrobené mezi lety 2011 a 2016, které mohou představovat přinejmenším stejné riziko pro blízké osoby.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře