www.svethardware.cz
>
>
>
>

Speedlink představil nové herní myši a klávesnice

Speedlink představil nové herní myši a klávesnice
, , aktualita
Společnost Speedlink není sice nejznámější německá firma, nicméně se zabývá povedenými periferními zařízeními. Proto nás nemůže překvapit, že si pro nás připravila další a neméně zajímavá zařízení, a to hlavně do nejvyšší třídy a pro hráče.reklama
Nejdříve přicházejí na řadu dvě nové klávesnice s mechanickými tlačítky, Velator a Ultor. Obě mají několik odlišností a několik stejných vlastností. Obě se připojují přes USB nebo si dokáží zapamatovat 5 uživatelských profilů.

Velator, nižší model, disponuje numerickou klávesnicí, má 8 kláves se speciálními funkcemi a 10 nastavitelných kláves. Zajímavou funkcí je zamknutí tlačítka Windows, aby se zamezilo jeho nechtěnému zmáčknutí, což vede k nepříjemnému návratu do prostřední OS, stejnou funkcí disponuje i vyšší model. Cena by se měla zastavit na přibližně 2 300 Kč včetně DPH.
Ultor


Ultor, vyšší model, má několik odlišností, v první řadě mu chybí numerická klávesnice, kterou nahradilo několik tlačítek se speciálními funkcemi. Důležitou funkcí je modré podsvícení, které se mění na bílé pod klávesami WASD. LED podsvícení má regulovatelný jas. Cena je o něco vyšší než v případě předchozího modelu, konkrétně se zastavila na přibližně 3 000 Kč včetně daně.

Dalším počinem bylo vylepšení současné high-endové myši Decus. Speedlink zapracoval hlavně na ergonomice, povrch byl předesignován a vrstva gumy se nyní skládá jen z jednoho kusy, tyto změny by měly znamenat vyšší držení při hraní. Myš dále disponuje 7 programovatelnými tlačítky a 5 profily. Má LED podsvícení a rozlišení od 400 do 5 000 dpi.

Možná ale ještě zajímavější byla malá ochutnávka parametrů dalších, připravovaných myší. První z myší má zaujmout hlavně nastavitelným odporem při stisku tlačítek, při zapnutí této funkce je nutno vyvinout vyšší sílu o 150 gramů. Myš dále nabídne 8 tlačítek, z toho 6 programovatelných.

Dalším připravovaným modelem je nejspíše nástupce myši Desuc. Budoucí model nabídne mimo 15 programovatelných tlačítek i dpi do 12 000 a nastavitelný systém závaží, což je rys TOP modelů. Jinými slovy, hráči se mají na co těšit!

Zdroj: Tom's Hardware
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik