www.svethardware.cz
>
>
>
>

Spire PowerCube 715: kostka pro Micro ATX

Spire PowerCube 715: kostka pro Micro ATX
, , aktualita
Spire si připravil malou počítačovou skříň PowerCube 715 pro základní desky formátu Micro ATX i menší Mini ITX. Vybavena je přitom akrylovými panely, které pokrývají celé bočnice i přední panel.reklama
Spire PowerCube 715 patří tedy mezi menší skříně pro desky Micro ATX nebo Mini ITX a sama o sobě je vellice jednoduchá. Když se podíváte na okolní obrázky, uvidíte skříň s prostým interiérem, kde není vidět ani žádná disková, SSD nebo mechaniková šachta. Její specialitkou jsou dva bočnicové panely z kouřového plexiskla, které drží pomocí velkých šroubků, přičemž další takový panel je zasazený v čelním panelu. Pod ním je jeden 120mm ventilátor, jenž si bude nabírat vzduch skrz boční průduchy ve zmíněném panelu.

PowerCube 715 je vyroben z 0,45mm oceli typu SPCC, díky níž bude lehký a snad i dostatečně pevný, i když ani ne půlmilimetrový plech samozřejmě není nic moc. Vyvážit by to ale měly malé rozměry skříně. Ta má rozměry 270 x 270 x 201 mm a hmotnost pouze 2,2 kg.

Přední panel nabídne na svém horním okraji dva porty USB 3.0 a dva HD Audio pro sluchátka a mikrofon. A ač se to možná nezdá, uvnitř je místo pro tři 3,5" pevné disky nebo snad i SSD. Pro 5,25" mechaniku tu ale není žádná pozice.

Doporučená cena je 65 eur bez daně, ovšem do toho by se měl započíst také nabízený 420W napájecí zdroj formátu ATX (20+4 pin, 12V 4pin, 3x SATA, 1x IDE + 1x Floppy). V Evropě bude tato skříň k dispozici od ledna a více se o ní dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Spire
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře