www.svethardware.cz
>
>
>
>

Spotify spustí video reklamy výměnou za nepřerušovaný poslech

Spotify spustí video reklamy výměnou za nepřerušovaný poslech
, , aktualita
Ve službě Spotify se již brzy objeví nové video reklamy. Za jejich zhlédnutí bude uživatelům nabízet odměnu v podobě 30minutového nepřerušovaného poslechu hudby. A co vy, budete sledovat reklamní videa?reklama
Spotify plánuje spustit nový reklamní formát. Tímto formátem jsou videa, která se budou přehrávat uživatelům bezplatného tarifu jak na mobilních zařízeních, tak desktopech. Výměnou za zhlédnutí takového videa bude pak 30 minut nepřerušovaného poslechu hudby.

Pokud takové video nebudete chtít vidět, jednoduše jej zavřete a nadále bude pokračovat přehrávání hudby přerušované audio reklamou, jako tomu bylo doposud. To se pochopitelně netýká uživatelů, kteří mají aktivní předplatné - těm se video reklamy zobrazovat nebudou.

Spotify plánuje tento nový reklamní formát začít testovat na konci letošního roku, přesněji ve 4. čtvrtletí. Bude se zřejmě jednat o užší okruh inzerentů, jako je např. Coca-Cola, McDonald’s nebo Universal Pictures.Příchod video reklamy byl mimo jiné představen vydáním odpovídajícího videa na Youtube, na které se můžete také nyní podívat.

Zdroj: TheVerge

Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek